MSB ve DKK Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı İŞKUR'dan Personel Alımı Yapacak!

Kamu kurumlarına Daimi sürede işçi alımı yapacak olan Milli Savunma Bakanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı personel alımı başvuru detayları haberde

MSB ve DKK  Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı İŞKUR'dan Personel Alımı Yapacak!

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO Başkanlığı kurumu işçi alımı yapacak. Terörle mücadelede yaralanan adayların başvuru yapabileceği daimi sürede tam zamanı 1 kişilik işçi alımı başvuruları İŞKUR üzerinden devam ediyor. Adayların başvuru yapabilmeleri için gerekli olan şartlar bir tanesi Meslek Lisesi metal işleri bölümü mezunu olmak ve tehlikeli çok tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren işte çalışmasına engel bir halinin bulunmaması istenmektedir. Ayrıca adaylar İŞKUR üzerinden 10 Ağustos 2020 tarihi itibariyle açıklanan ilan için 5 gün içerisinde başvurularını tamamlamaları istenmektedir.

İLAN DETAYLARI

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞINA PERSONEL ALIMI;

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2. Deniz İstihkam Tabur komutanlığının terörle mücadele kapsamındaki personel alımı başvurularında daimi sürede 1 kişilik alımı yapılacaktır. Bu alımlarda kazananlar için kura gerçekleştirilecek. DKK daimi işçi alımı için gerekli olan şartlardan bazıları şu şekildedir. 18 yaşını doldurmuş olmak, 527 sayılı kanuna göre Türk soylu yabancıların Türkiye'de meslek sanatlarına serbestçe yapabilmeleri kanuna göre Türkiye vatandaşı olmak, TCK 53. Madde belirtilen suçlardan hüküm almamış, haklarında yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanması, 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanunda inşaat işçisi kadrosundaki müracaat edecekler için 657 sayılı devlet memurları kanunu 48. maddesindeki 6. fıkrasındaki belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Daha önce kamu kurum ve kuruluşlarının meslekten çıkarmamış olmaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 01:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 3 yıl Önce

Msb, Tsk daha fazla alım olsun ilanlari bekliyoruz.