Konya Karapınar Belediyesi KPSS siz 52 Personel Alımı Yapacak

Konya Karapınar Belediyesi personel alımı için ilan yayımlandı. Farklı kadrolarda 52 işçi personel alımı yapılacak olup toplamda 52 kişi istihdam edilecek.

Konya Karapınar Belediyesi KPSS siz 52 Personel Alımı Yapacak

Konya Karapınar Belediyesi Personel Alımı için İŞKUR'da ilan yayımladı. Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilanlar içerisinde yayımlanmış olan Personel Alımı ilanına göre Konya Karapınar Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 52 Personel alımı yapacak. KPSS siz Personel Alımı için kadrolar ve başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALINACAK?

  • 1 Ziraat Mühendisi,
  • 38 Beden İşçisi,
  • 1 Oto Elektrikçi,
  • 1 Kaynakçı,
  • 1 Harita Teknikeri,
  • 3 Büro Elemanı,
  • 7 Şoför,

BAŞVURU ŞARTLARI:

Konya Karapınar Belediyesi bünyesine 52 personel alımı için adaylardan, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki A bendindeki 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı bendindeki şartları taşıyor olmak, 24 yaşını bitirmiş ve 37 yaşından gün almamış olmak, En az İlköğretim Mezunu olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Karapınar ilçesinde ikamet ediyor olmak, Alım yapılacak pozisyonlardaki özel nitelikleri taşıyor olmak gereklidir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Konya Karapınar Belediyesi 52 personel alımı başvuruları 24-25 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar başvurularını sadece Konya Karapınar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapılacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi için: https://media.iskur.gov.tr/45678/konya-karapinar-belediyesi-per-hizm-ltd-sti-25-05-2021.pdf bağlantısını kullanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 16:24
YORUM EKLE