En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Şoför Alımı İŞKUR İlanında.

İŞKUR işçi ve personel alım ilanları ile işveren ile işçi arasında istihdam görevini sürdürmeye devam ediyor. İşçi ve şoför alımlarında ilkokul mezunu alım ilanları adayları heyecanlandırdı. Yeni yayımlanan İŞKUR şoför ilanlarına başvuru için gerekli şartlar ve detaylar haberimizden bulabilirsiniz.

En Az İlkokul Mezunu Çok Sayıda Şoför Alımı İŞKUR İlanında.

İŞKUR şoför alım ilanları ile çok sayıda personel alıyor. Başvurular başladı. Özel sektörde ve kamuda iş arayan firmaların en çok tercih ettiği kurum olan İŞKUR başvuru şartlarını yayımladı. Başvuru şartlarında öğrenim düzeyinde ilkokul mezunlarının da başvuruları alınıyor. Diğer başvuru şartlarının detaylarını haberimizden bulabilirsiniz.

İŞKUR ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılan başvurular online olarak İŞKUR üzerinden alınacak. Adayların başvuru yapmak istediği ilan başvuru şartlarını taşımaları isteniliyor. Öncelikle adayların İŞKUR resmi internet sitesine üye olmaları, başvuru adımlarını tamamlamadan önce başvuru yapılacak olan ilanın genel şartlarını taşıyıp taşımadıklarını kontrol etmeleri, istenilen evrakları temin etmeleri gerekiyor. Adaylardan aranan genel şartlar arasında sürücü belgesine sahip olmaları gerekiyor. Başvurulardan önce bu belgeye sahip olan adayların öğrenim düzende de başvuruda istenilen öğrenim düzene sahip olmaları gerekli. Başvuru yapan adayların askerlik şartlarını taşımaları yaş şartına ise istenilen yaş aralığında olmaları gerekiyor. Çok sayıda firmaya bir çok ünvanda şoför alınacak. Firmaların başvuru şartları arasında farklılık olabiliyor.

ŞOFÖR ALIMI YAPAN FİRMALAR;

En az ilkokul mezunu şoför yapan firmalar nereler; Adayların İŞKUR üzerinde başvuru yapabileceği pozisyon sayısı bugün itibari ile 1100 kişi civarındadır. İŞKUR'dan başvuru yapılan adaylar; yük taşıma şoförü, servis şoförü, makam şoförü, yolcu taşıma şoförü, otobüs şoförü, kamyon şoförü gibi unvanlarda görev alabilecekler.

İŞKUR ŞOFÖR İLANLARINA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM;

Başvuru yapmak isteyen adayları İŞKUR internet sitesine giriş yaparak üyelik oluşturmaları ve iş ilanları sekmesini kullanarak, meslek bölümüne unvanlarına göre şoför seçmeleri gerekiyor. Başvuru yapan adaylar kamyon şoförü;https://goo.gl/vrh8kf ilanları için linki kopyalayıp tarayıcınıza yaptırılarak siteye giriş yapabilirsiniz. Yük taşıma şoförü;https://goo.gl/aKk9ty linkine tarayıcınızda sayfayı açabilirsiniz. Başvuruyu tamamlamak için açmış olduğunuz sayfada başvuru adımlarını tamamlamak gerekiyor.

YENİ KAMU İŞKUR İLANLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2021, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan doğu
Ramazan doğu - 4 yıl Önce

E Sınıfı ehliyetim var SRC 2 SRC 4 VE PİSKOTEKNİK BELGEM VAR

Haci Güngör
Haci Güngör - 4 yıl Önce

E sınıfı ehliyet tim var

Rasit Aslan
Rasit Aslan - 4 yıl Önce

C SINIFI BELGEM VAR

Rasim onur kacan
Rasim onur kacan - 4 yıl Önce

E+D sinifi ehliyetim var avrupa tir soforuyum 24/10/2018 kadar vizem var ankarada ikamet ediyorum tel.0549 595 60 61

Kahraman
Kahraman - 4 yıl Önce

E ehliyetim dijital piskoteknik src 2 . 4 var is ariyom

emin kökten
emin kökten - 4 yıl Önce

c sınıfı ehliyetim ve src var

Halis
Halis - 4 yıl Önce

E.sınıfı.ehliytim.var.işsizim.K.maraş

Halis.ayhan
Halis.ayhan - 4 yıl Önce

E.sınıfı.ehliytim.var.işsizim.K.maraş