Pegasus En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor. 5 Bin TL Maaş..!

Türkiye'nin en önemli havayolu şirketlerinden bir tanesi Pegasus, yaptığı açıklama ile kendi bünyesinde uzun süreli çalıştırmak üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Detaylar haberimizde...

Pegasus En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor. 5 Bin TL Maaş..!

Türkiye'nin işssizlik sorununun arttığı bu günlerde, birçok işçiyi sevindirecek, yüreklerine su serpecek haber Pegasus'dan geldi. Kendi bünyesinde personal alımı yapacağını duyuran hava yolu firması, bu istihdam sayesinde birçok iş arayan kişiyi iş ile buluşturacak. Türkiye'nin havacılık sektörünün baş markalarından biri olan Pegasus Hava Yolları, birçok ülkeye yapmış olduğu ekonomik uçuşlar ile Türkiye üzerinde kendini mal etmiş bir markadır. Türkiye'nin en fazla uçuş yapan markalarından biri olan Pegasus yapmış olduğu personel alım ilanı açıklamasıyla birçok farklı pozsiyonda personel alımı yapacağını açıkladı. 

Başvuru Şartları ve Detayları

Türkiye'nin en önemli havayolu firmalarından biri olan Pegasus Hava Yolları yaptığı açıklamada şu pozisyonlara eleman aradığını açıkladı. Yapılan açıklamada belirtilen pozisyonlar şu şekildedir; " kıdemli bordro uzmanı, akü teknisyeni, mekanik teknisyeni, pegasus pilot adayı, kaptan pilot başvurusu, ıı. pilot başvurusu, A320 SFI başvurusu, öğrenci pilot başvurusu, tecrübeli ve tecrübesiz  kabin memuru başvuruları" olduğu açıklandı. Belirtilen pozisyonların her birinin kendine ait bir başvuru şartları bulunsada Pegasus firmasının bünyesinin alınacak personellere yönelik yapmış olduğu açıklamada belirttiği başvuru şartları şu şekildedir; " 18 yaşından büyük olmak, sağlık probleminin bulunmaması, uzun süreli uçuş probleminin olmaması, ikili ilişkilerinin iyi olması, havacılık sektöründe kariyer hedefi bulunan, adli sicil belgesinin temiz olması ve erkek adaylar için askerliklerinin tamamlanmış olması" istenilen başvuru şartlarındadır. 

Adayların belirtilen genel başvuru şartlarını geçtikten sonra kendi pozisyonları için belirlenen personel alım şartlarını da oldukça dikkatli bir şekilde inceleyip, elemeleri aşması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyen adaylarının https://www.flypgs.com/kariyer/pegasus-kariyer Pegasus Hava Yolları resmi internet sayfalarına giderek başvuruda bulunabilirler.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 01:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayça İpek
Ayça İpek - 2 yıl Önce

Başvuruyu nasıl gerçekleştirebilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

RECEP PEKBİLGİN
RECEP PEKBİLGİN - 2 yıl Önce

LÜTFEN GÖSTERİRMİSİNİZ HANGİ BÖLÜM İÇİN EN AZ LİSE MEZUNU DİYOR ?

Muttalip Aydemir
Muttalip Aydemir - 2 yıl Önce

iyi bi iş olumlu hemen isterim bu işi ok

Abdulmuttalip  Aydemir
Abdulmuttalip Aydemir - 2 yıl Önce

Hemen beni alin oraya madem

leyla altıntaş
leyla altıntaş - 2 yıl Önce

yaş sınırı varmı.58 yaşındayım fakat yaşımdan küçük gösteriyorum.kabin memuru olarak çalışmak isterim