İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZENERJİ ve SYDV 79 Personel Alınacak!

İzmir genelinde farklı kamu kurumları ve kuruluşları personel alımı ilanı yayımladılar. 79 kişilik boş kadro ile alım yapılacak. Peki şartlar ve kadrolar nedir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İZENERJİ ve SYDV 79 Personel Alınacak!

İzmir Memur Personel alımları devam ediyor. İzmir genelinde farklı kurumlara personel alımları yapılacak. İlanlar yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre toplamda 79 kişilik boş kadro ile personel alımları yapılacak. İşin Olsa ekibi olarak hazırladığımız bu haberimizde sizlere ilanların detaylarını aktaracağız.

İZMİR MEMUR PERSONEL ALIMLARI:

İzmir Foça SYDV: 3 Kişilik kadro ile Temizlik Görevlisi alınacak.

İzmir Kültür ve Turizm Bakanlığı: Metropolis Kazı Başkanlığı 1 Arkeolog 1 Retoratör ve 2 İşçi alınacak.

İzmir İZDOĞA: izmir Büyükşehir Belediyesine dağlı olan İZDOĞA, 4 Çağrı Operatörü, 6 Büro Personeli, 1 Grafiker, 2 Biyolog, 1 Otomason Teknikeri, 1 Operatör ( Eksvatör ), 1 Mühendis, 1 Teknisyen, 1 Makine Mühendisi ve 6 Vasıfsız İşçi alınacak.

İzmir Karaburun Belediyesi: 1 Beden İşçisi alınacak.

İzmir İZELMAN: 1 Anaokulu Öğretmeni, 1 İş Güvenliği Uzmanı ( A Sınıfı )

İzmir İZENERJİ: 1 Bahçe Bakım elemanı, 2 Biyosidal Ürün Uygulayıcı, 2 Boyacı, 8 Büro Personeli, 1 Elektrik Teknisyeni,1 Evrak Dağıtım Personeli, 1 Fizyoterapist, 1 Hemşire, 1 İnşaat Teknikeri, 1 Makine Teknikeri, 1 Ön Muhasebeci Personeli, 1 Psikolog, 1 Su Sayaç Okuma Personeli, 1 Sekreter, 1 Sınıf Annesi, 1 Sosyolog, 6 Şoför, 15 Temizlik Personeli, 1 Sağlık Teknisyen Yardımcısı alımı yapılacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

İzmir genelinde yayımlanmış olan personel alımı ilanlarına göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, izmir'de ikamet ediyor olmak, En az Ortaokul mezunu olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR:

Söz konusu ilanlar İŞKUR üzerinde yayımlanmış olup başvuru süreci başlamıştır. Adaylar başvurularını şahsen ilgili kurumlara gerçekleştireceklerdir. Ayrıca ilanları incelemek için www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ adresine giriş yaparak ilanları inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 21:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Filiz
Filiz - 2 yıl Önce

Habire işçi alıyız diyorsunuzda 1yildan fazla olucak iz enerji ve büyük sehir belediyesine cv doldurduk neden beni almıyorsunuz. 2 mahkum oğlum var eşim inşaat işçisi belediyede dayısı olan bir soy isimden 10kisiyi işe aldınız haksızlık degilmi bu yılardır sulalemle oy verdik size hakimi helal etmiyorum sizlere bir soy ismimden 10 kişi alacağınıza bizdende bir kişi alsaydiniz

Elif şahin
Elif şahin - 2 yıl Önce

Bankaya temizlik isi aryorum

Cüneyt Çakır
Cüneyt Çakır - 2 yıl Önce

Bukadar zormu yomiyeci olarak bir bireyim durumum kötü düzgün bir iş arıyorum yardım istemiyorum sadece hayatımı duzene sokabilmek için düzenli bir iş istiyorum cokmu şey istiyorum evim kira neden bukadar ayrımcılık yapılıyor lütfen ses verin lütfen iş istiyorum yaşım 32 her ne iş olursa olsun yaparım yeterli bı fırsat verin umrum boşuna gidiyor iş korkusundan bir ilişki bile yaşayamıyorum nasıl gecinirim diye evlenmek çok kolay ama önemli olan getirdigin kişinin günahına girmemek bunu kimseye yapmaya hakkım yok lütfen biraz vicdanınız varsa bı iş verin numaram lütfen dönün lütfen 534.776.59.80

Semra
Semra - 2 yıl Önce

Temizlik çaycılık ne iş olsa yaparım vasıfsız lütfen ise ihtiyacım var

Murat.ataçer
Murat.ataçer - 1 yıl Önce

Sayin.başkanim.sizin.belediye.bunyesinde.çalişmak.istiyorum.bu.işe.çok.ihtiyacim.var.ben.bir.işitme.engellisiyim.boyle.bu.bunyede.çalişmak
İstiyorum.chp.uyesiyim.hatta.izmir.büyük.şehir.belediyesinde.kayitliyim.vede.çiğli.belediyesinin.sosyal.yardim.da.kayidim.var.