Farklı Kamu Kurumları 2 Binden Fazla Memur Personel Alımı Yapıyor

14 Ocak 2019 tarihli 2000 personel alımı yapılacak. Ocak ayı itibariyle 21 farklı kuruma personel alımı gerçekleştiriliyor. Personel alımları ve detaylar ile ilgili tüm bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.

Farklı Kamu Kurumları 2 Binden Fazla Memur Personel Alımı Yapıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarına 14 Ocak 2019 tarihli 2000 personel alımı yapılacak. Ocak ayı itibariyle 21 farklı kuruma personel alımı gerçekleştiriliyor. Personel alımları ve detaylar ile ilgili tüm bilgiyi haberimizde bulabilirsiniz.

HANGİ KURUMLARA MEMUR ALIMI YAPILIYOR

21 kamu kurum ve kuruluşuna 2 bine yakın personel alımı yapılacak. alım yapılacak kurumlar arasında TİHEK, Lüleburgaz Belediyesi, RTÜK, MKÜ, Ulaştırma Bakanlığı, EGM, TİKA, İŞKUR, İletişim Başkanlığı, Derik Belediyesi, OGM, Diyanet, Dışişleri Bakanlığı MSB, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Selçuk Üniversitesi, Nusaybin Belediyesi, Sahil Güvenlik, TCDD ve MEB bulunuyor.

Belirlenen 21 kuruma toplamda 1758 kamu personeli memur alımı yapılacak. 14 Ocak 2019 tarihinde başlayan ilanlar farklı tarihlerde başlayıp farklı tarihlerde son bulacak. Lüleburgaz Belediyesi, RÜTÜK, Emniyet Genel Müdürlüğü Ulaştırma Bakanlığı İşkur gibi kurumlar personel alımları yapacak.

500 ENGELLİ ÖĞRETMEN ALIMI YAPILACAK

MEB tarafından yapılan duyuruda 2016 ile 2018 arasında EKPSS sınavına katılan adaylar arasından EKPSS puan üstünlüğüne göre Milli Eğitim Bakanlığı öğretmen atama ve yer değiştirme yönetmeliği hükümlerine göre 500 kontenjana Engelli öğretmen alımı yapılacak başvurular 23 Ocak 2019 tarihleri arasında olacak.

YORUM EKLE