948 Büro Memuru Alımı Yapılacak (Lise, Lisans Mezunu)

İŞKUR üzerinden 948 büro memuru alımı yapılacak. Ülke genelinde yapılacak olan alımlar ile ilgili en az Lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Tüm detayları haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

948 Büro Memuru Alımı Yapılacak (Lise, Lisans Mezunu)

948 Büro memuru alımı yapılacak. Farklı şehirler için yapılacak alımlar ile toplamda 948 kişi alınacak. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre işe alınacak büro memurları dış ticaret, genel ve idari işlerde görev yapacak.

Alıma Dair Detaylar

Hatay için bir büro memuru alımı yapılacak. Alınan memur dış ticaret görevlisi olacak.  En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Genel büro memuru alımı ve idari işlerde çalışacak büro memurları en az lise mezunu olmak zorunda.  Alım yapılacak şehirler arasında Hatay, İstanbul, Ankara, Mersin, Kütahya yer alıyor. Ancak bazı pozisyonlar için ülke genelinde alımlar söz konusu olacak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurulan tamamı İŞKUR üzerinden yapılacak. Başvurmak istediğiniz alan için ilan numarasını İŞKUR sitesinde aratarak başvurularını yapabilirler.

Başvuru yapacak adayların askerlik ile ilişkisinin bulunmaması gerekiyor. Ayrıca bazı başvurular için Lisans mezunu olmak gerekiyor. Lisans mezunu isteyen başvuruları ise İŞKUR başvuru bağlantısı üzerinde görebileceksiniz.

Başvuru ilan numaraları ise; 00004609582, 00004604575 00004600713

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2018, 06:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail sağlam
İsmail sağlam - 2 yıl Önce

Nasıl başvuracagız

İbrahim oflu
İbrahim oflu - 2 yıl Önce

948 büro memur alımı yazmışsınız 3 yer var alan, nasıl oluyor açıklarmısınıx

emel
emel @İbrahim oflu - 2 yıl Önce

ibrahim oflu işkurun sitesindemi buldunuz ben bulamadım da

senem
senem - 2 yıl Önce

işkur ilan sayfasının link ini paylaşırmısınız arkadaşlar. bulamıyorum