Resmi Gazete Haberleri

Resmi Gazete haberleri ve güncel Resmi Gazete gelişmeleri, Resmi Gazete ile ilgili tüm video, Resmi Gazete fotoğrafları ve Resmi Gazete haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Memur Alımı

Kamuya 11.715 memur alımı içn karar yayımlandı. Resmi gazetede gelen ilan ile 22 Kurum bünyesine memur alımı için Cumhurbaşkanından izin...

Gündem

Resmi gazete atama kararları yayımlandı. Az Önce Gelen atama kararları ile farklı kurum ve Kuruluşlara atama yapıldı. İşte yeni isimler.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı atama kararları yayımlandı. 18 Ekim 2023 tarihi ile farklı bakanlık ve kurumlara atama yapıldı. Resmi gazete kararı nedir?

Gündem

Resmi Gazete atama kararı yayımlandı. 10 Ağustos 2023 tarihli Vali Ataması ve Bakanlık atamaları geldi. Atanan isimler haberde.

Gündem

Resmi Gazetede atama kararı yayımlandı. 93 İl Emniyet Müdürlüğüne ve diğer bakanlıklara atama yapıldı. Atama detayları haberde.

Gündem

Resmi gazetede atama kararları yayımlandı. Cumhurbaşkanı kararı kararı ile farklı kurum ve bakanlıklara yapılan atamalar haberde.

Gündem

Resmi Gazetede yayımlanan karar ile Kaymakam ve İl Müdürlüklerinin görev yerleri değişti. 422 Kaymakamlık ve 13 İl EGM Müdürlüğü karar...

Gündem

Resmi Gazete Atama kararları yayımlandı. Az Önce gelen resmi gazete kararı ile Bakanlıklara çok sayıda atama kararı yayımlandı.

Gündem

Atama Kararı yayımlandı. ÖSYM Başkanının görevden alınmasından sonra yeni başkan belli oldu. Bayram Ali ERSOY kimdir?