Dışişleri Bakanlığı alımları Haberleri

Dışişleri Bakanlığı alımları haberleri ve güncel Dışişleri Bakanlığı alımları gelişmeleri, Dışişleri Bakanlığı alımları ile ilgili tüm video, Dışişleri Bakanlığı alımları fotoğrafları ve Dışişleri Bakanlığı alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Memur Alımı

Türkiye Ulusal Ajansı Personel alımı için başvurularda son günlere geldik. . En az lise mezunu memur, Büro Personeli, Temizlik ve...

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı kapsamında duyuru geldi. Cumhurbaşkanlığı ile imzalanan karar ile 334 Memur alımı yapılacak. Kadro İhdas Kararı haberde.

Dışişleri Bakanlığı personel alımı yapıyor. En az lise mezunu Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı başvurusu için beklenen sonuçlar sonunda açıklandı.

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı yapıyor. KPSS Puanı ile uzman yardımcısı alımı için başvuru şartları ve ilan detayları haberde.

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı Meslek Memuru alımı alımı yapacak. KPSS siz Memur Alımı yapılacak olup başvuruları sona eriyor. Detaylar haberde.

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı yapacak. Az Önce gelen duyuruya göre 110 Aday Meslek Memuru alımı için sonuçlar açıklandı. Liste haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. En az lise mezunu ve KPSS siz Sekreter alımı yapılacak. Şartlar ve detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımladı. KPSS Şartı olmadan Lise mezunu Sekreter alımı için başvurular başladı.

Kamu Kurum ve Kuruluşları memur, Personel ve İşçi alımı başvurusu bugün başladı. Toplamda 358 kişi istihdam edilecek. Şartlar ve Kontenjan...

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı Lise mezunu personel alımı yapıyor. Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ile Şoför Alımı başvurusu başladı. Nasıl Başvuru yapılacak?...

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu ve yüksek maaş ile sözleşmeli personel alımı şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Paris'te görev yapacak personel alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.