Atama kararı Haberleri

Atama kararı haberleri ve güncel Atama kararı gelişmeleri, Atama kararı ile ilgili tüm video, Atama kararı fotoğrafları ve Atama kararı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Gündem

Resmi Gazete atama kararı yayımlandı. Gece yarısı gelen atama ile Sağlık Bakanlığı, MEB, Mili Saraylar ve Devlet arşivlerine atama yapıldı.

Gündem

Resmi Gazete atama kararları yayımlandı. 25 Kasım 2023 tarihi ile 14 Bakanlık ve Kuruma farklı isimler atandı İşte Atama kararları...

Gündem

Resmi gazete atama kararları yayımlandı. Az Önce Gelen atama kararları ile farklı kurum ve Kuruluşlara atama yapıldı. İşte yeni isimler.

Gündem

Cumhurbaşkanlığı atama kararları yayımlandı. 18 Ekim 2023 tarihi ile farklı bakanlık ve kurumlara atama yapıldı. Resmi gazete kararı nedir?

Gündem

Resmi Gazete atama kararı yayımlandı. 10 Ağustos 2023 tarihli Vali Ataması ve Bakanlık atamaları geldi. Atanan isimler haberde.

Gündem

Resmi gazete Atama kararı yayımlandı. Cumhurbaşkanı kararı sonucu 6 Kuruma çok sayıda atama yapıldı. Yeni atanan isimler haberde.

Gündem

Resmi Gazete atama kararı yayımlandı. Cumhurbaşkanı kararı ile onlarca yeni kişinin ataması yapıldı. Atanan isimler ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Resmi gazete Atama Kararı yayımlandı. Az Önce gelen duyuru ile Diyanet İşleri Başkanlığına atama yapılacak.

Gündem

Resmi gazete atama kararı yayımlandı. Çevre Bakanlığı ile DEHMİ bünyesine atama işlemleri gerçekleştirmiştir. Detaylar haberde.

Gündem

Resmi gazetede atama kararları yayımlandı. Cumhurbaşkanı kararı kararı ile farklı kurum ve bakanlıklara yapılan atamalar haberde.

Gündem

Resmi Gazete atama kararı yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı kararı ile çok sayıda isim atandı. Detaylar haberde.

Gündem

Resmi Gazetede 12 Kasım 2022 tarihi ile gelmiş olan Duyuruya göre 12 Kasım 2022 tarihli atama kararları yayımlandı.