Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Haberleri

Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı haberleri ve güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı gelişmeleri, Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı ile ilgili tüm video, Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı fotoğrafları ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisi alacak. 40 yaşından küçük en az lise mezunu Güvenlik görevlisi alımı ilan detayları haberde.

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda 40 işçi ve personel alımı kontenjan bilgisi ile şartlar habwerde.

Güvenlik Görevlisi Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı şartları ve başvuru bilgisi haberde.

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi temizlik personeli alımı ilanı yayımlandı. En az ilkokul mezunu adaylardan başvuru alınacak olup detaylar haberde.

Belediye Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı yapıyor. 10 Farklı alanda olmak üzere 30 işçi personel alımı gerçekleştirilecek. İşte şartlar ve kontenjan...