Yeni Nike Fabrikasına 5 Bin Personel Alımı Gerçekleştirilecek

Ağrı ilinde yerel seçim ile ilgili miting yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte Ağrı'da yaşayan halka iş istihdamı sağlanacağını ve kurulacak iş fabrikasıyla birlikte pek çok personel alımı gerçekleştirileceğinin müjdesini verdi.

Yeni Nike Fabrikasına 5 Bin Personel Alımı Gerçekleştirilecek

Ağrı'da düzenlenen yerel seçim mitinginde halka konuşma yapan Recep Tayyip Erdoğan, gündeme ilişkin açıklamalara da bulunarak birçok konuya değindi. Konular hakkında önemli açıklamalarda bulunan ve yapılabilecekler hakkında önemli gelişmeler açıklayan Recep Tayyip Erdoğan, önlerinde ki plan çizelgesinde Ağrı'ya dünyaca ünlü marka olan Nike'ın bir fabrika kuracağını ve bu fabrika ile birlikte pek çok kişiye iş istihdamı sağlanacağını açıkladı. Ağrı'ya kurulacak olan bu fabrika için tam olarak iş istahdamının ne zaman başlanacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi.

Ağrı'yı Güzel Yerlere Getirdik Açıklaması

Ağrı ili bünyesinde yapmış olunan çalışmalar ile birlikte her dahim ileriye doğru gittiklerini belirten Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı Dağı'nda bulunan İshak Paşa Sarayı'na kadar nice zenginlikle sahip bu şehrin daha ilereiye gitmesi konusunda açıklamalarda bulunan Recep Tayyip Erdoğan, Ağrı iline yapılmış olan sağlık yenilikleriyle birlikte geliştirilen havalimanı sayesinde çok daha yaşanılabilir bir alan ortaya çıkartılan Ağrı'ya kayyumla daha iyi yerlere getirdiklerini belirtti. Yerel seçimlerden sonra da ekip işiyle çalışmalara devam edileceğini belirten Erdoğan, yakın zamanda kurulacak olan Nike fabrikasıyla birlikte iş istihdamı da sağlanacağının altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 11:48

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE