Yeni Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları Anketi 2018

24 Haziran 2018 erken seçimine ilişkin yeni Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları anketini sizlerle paylaşıyoruz. Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce ve Meral Akşener'in Cumhurbaşkanlığının seçiminde oy oranı nedir?

Yeni Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları Anketi 2018

24 Haziran 2018 tarihinde Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanacak. Bu seçimde seçmenler Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem İnce, Meral Akşener, Temel Karamollaoğlu, Doğu Perinçek ve Selahattin Demirtaş için oylarını kullanabilecektir.

Türkiye uzun süreir Cumhurbaşkanlığı seçiminde kimin kazanacağını büyük bir merak ile beklemeye devam ederken İşin Olsa ekibi olarak bizlerde aralıklarla yeni Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları 2018 anketini sizlere paylaşmaya devam etmekteyiz. Peki Cumhurbaşkanlığı anketi 2018 seçim sonuçlarında son durum nedir? Oy dağılımlarını paylaşıyoruz.

CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİM SONUÇLARI ANKETİ

Yeni yapılan Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları anketleri dikkatli bir şekilde incelendiğinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ım yüzde 43 - 46, Muharrem İnce yüzde 25 ve Meral Akşener yüzde 20 - 21 aralığında oy alacağı görülmektedir. Tabi tüm adayların seçim süresine kadar yapacakları konuşmalar oylarında ki değişikliğin meydana gelmesinde büyük önem arz etmektedir.

Öyle ki son günlerde Cumhuriyet Halk Partisi CHP'nin aday gösterdiği Muharrem İnce'nin yaptığı konuşmalar ile anket sonuçlarında giderek daha fazla oy aldığı görülmektedir. Yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da oy kaybetmediği ve yükselişe devam ettiği görülmekte olup şu sıralar İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı olarak bilinen Meral Akşener'in oy aralığı aynı seviyelerde seyir etmektedir. Ancak seçime bir aya gibi bir süre var. Bu oy yüzdeleri daha değişecektir.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 11:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 4 yıl Önce

cumhurbaşkanı muhharem ince olmalidir

Dincer
Dincer - 4 yıl Önce

Ulu onder recep tayyip erdogan. Gelmis gecmis dunyada alkislanan ve diger devlet baskanlarinin titredigi tek lider. NE MUTLU KI ULU ONDER RECEP TAYYIP ERDOGANIMIZ VAR

ereara
ereara @Dincer - 4 yıl Önce

tayyipten korkan tek 1 devlet gösterebilir misiniz?

Mustafa türkkaya
Mustafa türkkaya - 4 yıl Önce

Reisle devam
Hedef 2023

abuzer kılıç
abuzer kılıç - 4 yıl Önce

480 bin taşor işçi belediyerde kadro almadı buda 3milyon oy demektir

Mustafa türkkaya
Mustafa türkkaya - 4 yıl Önce

Reisle devam
Hedef 2023
Gfb

Dincer
Dincer - 4 yıl Önce

Gelmis gecmis dunyada alkislanan ve diger devlet baskanlarinin titredigi tek lider. NE MUTLU KI ULU ONDER RECEP TAYYIP ERDOGANIMIZ VAR

Mustafa Karakaya
Mustafa Karakaya - 4 yıl Önce

Reisle yola devam

Vatandas
Vatandas - 4 yıl Önce

Palavra bu anket