Wİ-Fİ Bu Sefer Can Aldı

İngiltere’de 15 yaşındaki Genç kız dayanamadığı baş ağrıları sebebiyle intihar etti. Genç kızın Wifi'ye karşı alerjisi olduğu ve şiddetli baş ağrılarına dayanamadığı bilgisi alındı.

Wİ-Fİ Bu Sefer Can Aldı

İngiltere’de 15 yaşındaki Genç kız dayanamadığı baş ağrıları sebebiyle intihar etti. Genç kızın Wifi'ye karşı alerjisi olduğu ve şiddetli baş ağrıalrına dayanamadığı bilgisi alındı.

 

Kablosuz bağlantıya (Wi-Fi) olan alerjisi nedeniyle sık sık sağlık problemleri yaşayan 15 yaşındaki Jenny Fry isimli genç kız, şiddetli baş ağrılarına dayanamadığı gerekçesiyle intihar etti.

BAŞ AĞRISINA DAYANAMADI

İngiltere’nin Oxfordshire bölgesinde yaşayan lise öğrencisi Fry, evinin yakındaki bir bölgede ağaca asılı olarak bulundu. ‘Elektromanyetik aşırı duyarlılık’ (EHS) rahatsızlığı nedeniyle depresyona giren, ancak bu konuda bir tedavi görmeyen genç kız, baş ağrısı, yorgunluk ve idrar problemleri yaşıyordu. Genç kızın annesi, kızının okulundaki kablosuz internet bağlantısından olumsuz etkilendiğini öne sürdü.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE