Veyis Ateş Habertürk Canlı Yayında Çıkan Ses İçin Açıklama!

Habertürk Televizyonlarında 12 Nisan tarihli canlı yayında ilginç anlara sahne oldu. Evden yayın yapan konuklarında duyurulan "osuruk" sesi için açıklama geldi.

Veyis Ateş Habertürk Canlı Yayında Çıkan Ses İçin Açıklama!

Sosyal medyada TT olan bir gündem vatandaşları şaşkınlığa neden oldu. 12 Nisan 2020 tarihli Habertürk Televizyonu canlı yayın programında Veysi Ateş gündeme ilişkin bazı konuları canlı yayına aldı.

CANLI YAYIN KONULARI KİMLERDİ?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medya açıklamasının ardından yaşanan gelişmeler ve Başkan Erdoğan ile görüşmesini ardından Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından bir açıklama yapılmıştı. Veysi Ateş konular arasında kimler vardı? Mete Yarar, Gürkan Hacır, Adil Gür ve Nedim Şener Habertürk programında konuk oldu.

ÇIKAN SES İÇİN AÇIKLAMA;

Konukların konuşması esnasında gelen "osuruk sesi" ardından sosyal medyada gündem haline geldi. Bunun ardından Veyis ateş açıklamasında misafirlerimiz evinden olduğu için stüdyoda kendi kendilerine bir otokontrol olur ama evde bazen aksıran olur öksüren olabiliyor. Böyle bi şey olmuş bundan dolayı kusura bakmayın açıklaması yaptı.

İŞTE CANLI YAYINDA YAŞANAN İLGİNÇ ANLAR ÜZERİNE AÇIKLAMA;

Veysi Ateş'in açıklama öncesi olanları yayın politikamız gereği yayımlamıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2020, 15:29
YORUM EKLE