TOF Başkanı Otobüs Bilet Fiyatlarıyla İlgili Açıklama Yaptı

Tüm Otobüsçüler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Yıldırım kamuoyun yapmış olduğu açıklamayla ile birlikte " Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı" kapsamında bizlerde çağrıya destek olarak bu konuda duyarsız kalınmayacağını açıkladı. Detaylar haberimizde...

TOF Başkanı Otobüs Bilet Fiyatlarıyla İlgili Açıklama Yaptı

Enflasyon verilerinden dolayı birçok şeye zam gelmiş olması alım gücünü günden güne arttırarak vatandşların hiç birşey yapamaması haline geliyor. Otobüsçüler Federasyonu olarak bu enflasyon ile baş edebilmek için otobüsçüler olarak bizlerde taşın altına elimizi koyabileceğiniz tüm otobüsçüler olarak bu rakamlar ile mücadele edebileceğimizi söylediler. Otobüsçüler federasyonu olarak otobüs biletlerinde indirime giderek enflasyon ile mücadele edebileceklerini açıkladılar.

BİLET FİYATLARINDA YÜZDE 10'DAN DAHA FAZLA İNDİRİM

Otobüs firmaları temsilcileri yapmış olduğu toplantı sonrasında enflasyon verileri hakkında fikilerini söyleyerek alım gücünün giderek artmasından dolayı birçok vatandaşın sıkıntılar çektiğini belirtti. Bu yüzden firma temsilcileri bir araya gelerek otobüs fiyatlarına indirime gidilmesi gerektiğinde hem fikir olarak ülkemizin düzlüğe çıkması için elimizden ne geliyorsa sergileyecekleri konusunda anlaşmaya varıldı.

Otobüsçüler Federasyonu Başkanı Yıldırım açıklamasının devamında ise Türkiye genelinde 343 otobüs firmasının olduğunu 7 bin 600 otobüs ile birlikte hizmet verildiğini belirterek normal günlerde 22 bin olan otobüs sefer sayılarının bayram ve özel günlerde 27 bine kadar çıktığı açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 00:58

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE