Tapu Kadastro Bin 500 Memur Alımı Onaylandı! Kadro Sayıları Duyuruldu

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 memur alımı için gerekli onay verildi. Kadrolara göre alım yapılacak memur sayıları duyuruldu.

Tapu Kadastro Bin 500 Memur Alımı Onaylandı! Kadro Sayıları Duyuruldu

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün geçtiğimiz seneden beri bin 500 kişilik memur alımı yapması beklenmektedir. Alımlar ne zaman yapılacak, alımlar iptal mı oldu, alımlar unutuldu derken sonunda Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 memur alımı bekleyenlere müjdeli haber geldi.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 memur alımı için gerekli izinler verildi. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 memur alımı kadrolara göre memur alımı sayıları da duyuruldu. Peki hangi kadro için kaç memur alımı yapılacak ve detaylar nedir?

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 memur alımı izni verildi. Peki Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 personel alımı hangi pozisyonlar için yapılacak, alım yapılacak pozisyonlar nelerdir?

Tekniker - 813 Personel
Büro Memuru - 487 Personel
Arşiv Uzmanı: 200 Personel

Yukarıda belirtilmiş olan pozisyonlar için Tapu Kadastro'ya toplam bin 500 kişilik memur alımı yapılacak.

ALIM İLANI HAZIRLANIYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü bin 500 kişilik memur alımı için izni aldı. Peki alım ne zaman yapılacak. Buna göre alımların Haziran ayı yani bu ay içerisinde yapılması beklenmektedir. Detaylar geldikçe aktaracağız.

TAPU KADASTRO MEMUR ALIMI DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

TÜM MEMUR ALIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE