Süleyman Soylu'dan Suriyeliler ile İlgili Açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin içerisinde bulunduğu İdlib operasyonuna dair son dakika gelişmeleri hakkında konuşurken, son zamanlarda tartışılan Suriyeliler konusu hakkında da açıklamalar yaptı.

Süleyman Soylu'dan Suriyeliler ile İlgili Açıklama

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Türkiye'nin yaşadığı bir çok durum ve içinde bulunduğu savaş durumu hakkında açıklamalarda bulunurken, bir çok tartışmaya da son noktayı koydu. Suriyeler konusuna da değinen Süleyman Soylu Suriye bölgesinde olumlu bir şekilde gelişmeler yaşanırsa ve Suriyelilerin huzurlu bir ortamda yaşayacağı konusunda emin olunursa Suriyelilerin kendi topraklarına döneceğini açıkladı. 

SURİYELİLER GERİ DÖNECEK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte son günler Suriyeliler konusunda olağan tartışmalara son noktayı koydu. Suriyelilerin ülkelerine dönmesiyle iligi bazı verilen açıklayan Soylu, son iki yıl içerisinde toplamda 300 bin Suriyeli kendi ülklerine geri döndüğünü ifade eden Bakan Soylu, şuanki savaş durumundan daha sonra bölgede huzur sağlanırsa diğer Suriyelilerin de kendi topraklarına dönebileceklerini belirtti. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
karslı
karslı - 2 yıl Önce

inşAllah sayın bakanımızın dediği gibi suriye liler kendi topraklarına dönerler