Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a Suikast Girişimi

Star Medya Grubu başkanı Murat Sancak'a suikast düzenlendi.Kaza süsü verilerek yapılan saldırıda Murat Sancak,ölümden kılmayı kurtuldu.Saldırıyı düzenleyen iki kişi ise araçlarına binerek olay yerinden kaçtılar.

Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak'a Suikast Girişimi

Star Medya Grubu başkanı Murat Sancak'a suikast düzenlendi.Kaza süsü verilerek yapılan saldırıda Murat Sancak,ölümden kılmayı kurtuldu.Saldırıyı düzenleyen ikişi ise araçlarına binerek olay yerinden kaçtılar.

 

KAZA SÜSÜ VEREREK SALDIRDILAR

İşyerine gitmek üzere evinden çıkan Murat Sancak, Hadımköy Çamlıca caddesinde silahlı saldırıya uğradı. Sancak'ın aracına arkadan bilerek çarparak kaza süsü veren saldırganlar aracı çapraz ateşe tuttu. Saldırı sonrasında Sancak, koruması ile birlikte araçtan inip aracın arkasına geçerken, Sancak'ın koruması ise saldırganlara silahıyla karşılık verdi.

 

SANCAK VE KORUMASININ DURUMU İYİ

Yaşanan çatışmada yüzü maskeli 2 saldırgan olay yerinden kaçarken, Star Medya Grubu Başkanı Murat Sancak ve korumasının durumunun ise iyi olduğu belirtildi.

 

OLAY YERİ İNCELEME YAPIYOR

Saldırı sonrasında bölgeye çok sayıda polis sevkedilirken, Sancak'ın aracı üzerinde olay yeri ekipleri inceleme yapıyor. Saldırıda Sancak'ın aracına 20'ye yakın mermi isabet ettiği ifade edildi.

 

24 TEMMUZ'DA BOMBA ATILMIŞTI

24 Televizyonu ve Star Gazetesi’nin bulunduğu binanın bahçesine 24 Temmuz'da da zaman ayarlı bomba atılmıştı. Saldıryı MLKP adlı terör örgütü üstlenmişti.

Milliyet

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE