ŞOK Aktüel Ürünler (28 Kasım)

ŞOK Marketleri 28 Kasım aktüel ürünler katoloğun da bu hafta da birbirinden indirimli ve sizlerin işinize yarayacak ürünler mevcut. Uygun fiyatlar ve indirimler ile birlikte sizlere gelecek olan ŞOK market ürünlerine 28 Kasım 2018 tarihinden itibaren tüm Şok marketlerinde ulaşabileceğinizi unutmayınız. Kasım ayının son aktüel indirimine özel ŞOK marketleri çoğu ürünlerinde düşük fiyat politikası uygulayarak ürünlerini satışa çıkardı.

ŞOK Aktüel Ürünler (28 Kasım)

ŞOK market ürünlerine yapıan aktüel indirimler sayesinde birçok müşteri evlerini en iyi indirimler ile doldurarak yapılan indirimler ile bir birinden farklı indirim fırsatları sunuyor. Her hafta farklı indirimli ürünler ile vatandaşların karşısına geçen ŞOK marketleri sizlerin ve çevrenizdeki kişilerin yapmış olduğu alışveriler ile her hafta olduğu gibi bu hafta da market ürünlerini boşaltmayı amaçalıyor. Kasım ayının son hafta indirimlerine özel olarak uygulanan fiyat politikasıyla 28 Kasımda başlayacak olan aktüel indirimler tüm ŞOK marketlerinde geçerli olacak. 

AKTÜEL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Sinbo marka tost makinesi 49.90 TL’den, Sunny marka çelik su ısıtıcı 47.90 TLden, ahşap organizer 19.95 TL’den, Paşabahçe marka ayaklı kase 17.95 TL’den, 4’lü kulplu bardak 19.95 TL’den, LAV marka desenli çay seti 22.50 TL’den, 3’lü desenlimeşrubat bardağı 7.99 TL’den, 3’lü desenli kahve yanı su bardağı 5.99 TL’den satışa çıkarılıyor. ŞOK marketlerinde bu hafta yapıalcak alışverişlerde 25 TL üzeri alışveriş yapan kişiler 1 kilogram çayı 24,95 TL yerine 19 TL ile alabilecek. Kış aylarında içinizi ısıtacak bluzlerde 25 TLden satışa sunulacak. 28 Kasım tarihnde başlayacak olan bu indirim fırsatlarını kaçırmayınız

.

YORUM EKLE