Sahil Güvenlik ve Tapu Kadastro Memur Alımları İçin Sonuçlar Açıkladı!

Sahil Güvenlik Komutanlığı memuru alımı sonuçlarını açıkladı. Diğer yandan Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü memur görevde yükselme sonuçlarını açıkladı. İşte sonuç açıklaması..

Sahil Güvenlik ve Tapu Kadastro Memur Alımları İçin Sonuçlar Açıkladı!

Kamuda memur alımları devam ediyor. İşin olsa ekibi olarak kamuda ve özel sektörde bir çok alımları adaylara duyuruyoruz. Bilindiği gibi Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı yaptı. 2018 yılı sözleşmeli personel alımı için sonuçlar açıklandı. Diğer yandan Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün personeller için yaptığı görevde yükselme ve unvan değişikliği sonuçları da adaylara duyuruldu. Sahil Güvenlik Komutanşığı ve Tapu kadastro Genel Müdürlüğünün sınav sonuçları;

SAHİL GÜVENLİK MEMUR ALIMI SONUÇLARI;

Sonuçlar https://uygulama.sg.gov.tr/SonucSorgu/sonucSorguDevletMemuru.xhtml adresi üzerinden öğrenilebilecek. Sorgu paneli üzerinden T.C. Kimlik numarası ile öğrenilebilecek. 

TAPU KADASTRO GÖREVDE YÜKSELME SONUÇLARI;

TKGM Görevde yükselme ve unvan değişikliği için sözlü sınav 28 şubat ile 9 Nisan tarihileri arasında yapıldı. Tekniker, İstatistik, Mühendis, Kontrol Mühendisi, Avukat, Arşiv Memuru, Tapu Sicil Müdür yardımcısı, Tapu Müdürü unvanlarında kazanan adaylar belli oldu. Sonuçlar https://www.tkgm.gov.tr/tr/icerik/gorevde-yukselme-ve-unvan-degisikligi-sozlu-sinavi-sonuclari adresi üzerinden öğrenilebilecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 22:52

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE