Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş ve Uzman Çavuş Alımı Yapıyor!

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbeli askeri personel alımı yapıyor.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş ve Uzman Çavuş Alımı Yapıyor!

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunmakta olan Sahil Güvenlik Komutanlığı ihtiyacı olduğu durumlara göre çok sayıda askeri personel alımı gerçekleştirmekte olup ilgili ilanları kurum olarak hazırlamakta ve kamuoyuna duyurarak müracaatları da başlatmaktadır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında ilgili kurumun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbeli askeri personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki yeni yayımlanan bu ilana göre hangi sınıflar için askeri personel alımı yapılacak ve başvurular nasıl yapılacak?

ALIM YAPILACAK SINIFLAR NELERDİR?

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayımlanan ilana göre kamuoyuna askeri personel alımı duyurusu yapıldı. Peki hangi sınıflar için alım yapılacak? Buna göre ikmal aşçı, kurbağa adam, serdümen ve şoför pozisyonları için uzman erbaş ile uzman çavuş rütbesi için askeri personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Sahil Güvenlik Komutanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere uzman erbaş ve uzman çavuş rütbesi için askeri personel alımı gerçekleştirecektir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre başvurular (https://goo.gl/W8Zcvt) linkini takip ederek müracaatlarını gerçekleştirebilir. Başvurular 13 Şubat 2018 tarihinde başlayacak olup 26 Şubat 2018 tarihinde sona erecektir.

YORUM EKLE