Sağlık Bakanlığı 12 Bin 500 KPSS 2017/5 Memur Alımı Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak

Sağlık Bakanlığı KPSS 2017/5 merkezi atama tercihleri kapsamında toplam 12 bin 500 kişilik memur personel alımı yapacak. Adaylar tercihlerini yaptı peki sonuçlar ne zaman açıklanacak.

Sağlık Bakanlığı 12 Bin 500 KPSS 2017/5 Memur Alımı Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak

Sağlık Bakanlığı her sene açık pozisyonlarına göre çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir. Alımlar genel olarak Kamu Personeli Seçme Sınavı puanına göre yapılmakta olup tercihler Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi internet sitesinde yer almakta olan aday işlemleri sistemi aracılığı ile yapılmaktadır.

Geçtiğimiz haftalarda Sağlık Bakanlığı KPSS 2017/5 tercihleri ile 12 bin 500 kişilik memur ve personel alımı yapılacağı duyurulmuş ve adayların tercihleri ÖSYM'nin resmi internet sitesi aracılığı ile gerçekleştirilmişti. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak.

TARİH VERİLDİ Mİ

ÖSYM'nin sonuçları 4 günlük süre zarfında açıklaması bekleniyordu ancak halen Sağlık Bakanlığı KPSS 2017/5 tercihlerinin sonuçları açıklanmadı. Peki sonuçlar için tarih verildi mi? Malesef Sağlık Bakanlığı ve Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi KPSS 2017/5 12 bin 500 memur alımına ilişkin her hangi bir tarih verilmedi.

SONUÇLARI BEKLİYORUZ!

İşin Olsa ekibi olarak bize gelen yorumların artması ile yapılan bu haber sonucunda adaylar ve ekip olarak ÖSYM KPSS 2017/5 tercih sonuçlarının bir an önce açıklanmasını bekliyoruz. Eğer sonuçlar kısa süre içerisinde açıklanmayacaksa ÖSYM'den konu hakkında duyuru yapılması beklenmektedir.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
atama bekleyenler
atama bekleyenler - 3 yıl Önce

ösym tarafından merakla beklenen 8 gündür hala sonuçlandırılamayan sağlık bakanlığı personel ataması için daha ne bekleniyor ki en azından bir tarih açıklanamaz mı açıklama yapmak bu kadar zor olmamalı açıklayın artık