POMEM Eğitim Sonu Sınav Duyurusu Yapıldı!

Polis Akademisi resmi web sayfasında 28 Nisan 2018 tarihi itibari ile  yayınlanan duyuruda POMEM eğitim sonu sınav duyurusu yapıldı. Duyuruda adayların eğitim sonu sınavına dair detaylı gün ve yer bilgisi paylaşıldı. İşte tüm detaylar…

POMEM Eğitim Sonu Sınav Duyurusu Yapıldı!

Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden farklı sebeplerle (disiplin, sağlık, ders ve sınav işlemleri, mahkeme kararıyla dönen vb.) eğitim sonu sınavına girmesi gereken adaylar ile bu sınava girerek başarısız olan adaylardan dava açarak haklarındaki yürütmeyi durdurma kararı verilen adayların sınav tarihleri belli oldu. Bu adaylar 15 Mayıs 2018 tarihinde saat 10:00 da Polis Akademisi Başkanlığı Gölbaşı Kampüsünde sınava gireceklerdir.

3 Haziran 2015 tarihli ve 29375 Sayılı Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş olan “Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına polis memuru ve komiser yardımcısı rütbelerine aday memur olarak atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği” hükümleri gereğince bu sınav belirlenmiştir.

Bu sınava okul müdürlüğü tarafından adayın kendisine eğitim sonu sınavına gireceği bilgisi tebliğ edilen adaylar yukarıda belirtilen günde ve yerde bu sınava katılabileceklerdir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE