ÖSYM KPSS 2017/9 Tercih Kılavuzunu Yayımladı!

ÖSYM yaptığı son dakika duyurusuna göre Kamu Personeli Seçme Sınavı 2017/9 Tercih Kılavuzunu yayımladı. İşte tercih kılavuzu

ÖSYM KPSS 2017/9 Tercih Kılavuzunu Yayımladı!

ÖSYM tarafından yapılan duyuruya göre, Kamu Personeli Seçme Sınavı 2017/9 Tercih Kılavuzu yayımlandı. Tercih Kılavuzuna göre Spor Genel Müdürlü Mühendis ve Tekniker kadrolarına yerleşetirme yapacak. Tercihler 18 Aralık 2017 tarihi ile 21 Aralık 2017 tarihleri arasında alınacaktır.Buna göre tercihler en geç 21 Aralık 2017 tarihi saat 23:59 a kadar elektronik ortamda ÖSYM nin sitesinden yapılacaktır.

ÖSYM DUYURUSU:

Spor Genel Müdürlüğünün Mühendis ve Tekniker unvanlı kadrolarına, "Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik" hükümleri uyarınca yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan tercih alınacaktır. Adaylar tercihlerini 18-21 Aralık 2017 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM'ye gönderebileceklerdir. İnternetten tercih gönderme işlemleri, 21 Aralık 2017 tarihinde saat 23:59'da sona erecektir. Adaylar, tercih işlemlerinde Ek'te yer alan KPSS-2017/9 Spor Genel Müdürlüğü Tercih Kılavuzunu dikkatle incelemeleri önem arz etmektedir.

Adaylara saygıyla duyurulur.

Ayrıca mobil uygulamalarımızı indirerek sürekli olarak memur personel alım ilanlarından haberdar olabilirsiniz. Sürekli olarak kamuya alınacak memur ilanlarını takip ediyor ve sürekli olarak size bildiriyoruz.

KPSS-2017/9 TERCİH KILAVUZU

Genel Bilgiler

TABLO-1.Ön Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar

TABLO-2.Lisans Mezunlarının Tercihleri Arasında Gösterebileceği Kadro ve Pozisyonlar

Özel Koşullar

Ön Lisans Mezunları İçin Nitelik Kodları

Lisans Mezunları İçin Nitelik Kodları

Mezun Olunan Ön Lisans Programı

Mezun Olunan Lisans Programı

Dilekçe

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2018, 10:32

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE