Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bin 100 Personel Alacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2017 yılı performans programında yayımlanan bildiri ile 2017 yılında bin 100 personel alınacağı öğrenildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bin 100 Personel Alacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak
Bakanlıklar ve kamu kurumları 2017 yılına ait performans programlarını resmi internet siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığının bu sene kaç personel alacağı büyük merak ile beklenirken bakanlık resmi internet sitesi aracılığı ile geçtiğimiz günlerde 2017 yılına ait performans programını duyurdu.

Kamuoyuna duyurulan bildiriye bakıldığında Orman ve Su İşleri Bakanlığının 2017 yılı içerisinde toplam bin 100 memur personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Orman ve Su İşleri Bakanlığı resmi internet sitesinden 2017 yılı performans programı yayımlandı. Yayımlanan performans programına bakıldığında Orman ve Su İşleri Bakanlığının bin 100 memur personel alımı yapılacağı görülmektedir. Peki alım ilanı ne zaman yayımlanır. Alımlar ne zaman başlar.

Alımlar hakkında detaylı bir tarih verilmediği için ne zaman memur personel alımı gerçekleştirileceği bilinmiyor. Ancak Orman ve Su İşleri Bakanlığının yıl sonuna kadar DPB aracılığı ile aralıklarla memur personel alım ilanı yayımlaması beklenmektedir.

ALIMLAR KESİN YAPILIR MI

Orman ve Su İşleri Bakanlığı 2017 yılı performans programında bin 100 memur personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımların olağanüstü bir durum olmadığı sürece kesin olarak yapılması bekleniyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
HASAN
HASAN - 4 yıl Önce

ONADA AGAÇ DİKME SERTİFİKASI İSTERLER NEREYE BŞVURU YAPSAK Bİ SERTİFİKA İSTEDİLER NE OLACAK BU LİSE VE TAŞERONLARIN HALİ

atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 4 yıl Önce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı niye hala bir açıklama yapmıyor kadrolar ile ilgili istihdam seferberliğine katılmayacak mı yoksa 2017 yılı performans planlamasında 1100 personel alımı planlanmaktadır yazıyordu ne zaman açıklama yapılacak orman mühendisleri olarak artık bir açıklama bekliyoruz müjde bekliyoruz..!!!

IsimsiZ
IsimsiZ - 3 yıl Önce

10 tane orman muhendisi alimi yapılır herhalde her zaman olduğu gibi bizimle dalga geçiliyor ne yapabiliriz elimizden birşey gelmez Allah'a havale ediyoruz