Orman ve Su İşleri Bakanı Personel Alımı Açıklama Yaptı

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yaptığı duyurusunda polis alımı açıklaması yaptı. Peki alımlar ne zaman yapılacak ve detaylar nedir?

Orman ve Su İşleri Bakanı Personel Alımı Açıklama Yaptı
Ülkemiz de faaliyetlerine devam etmekte olan Orman ve Su İşleri Bakanlığı her sene açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu sene personel alımı hakkında her hangi bir duyuru yapmayan Orman ve Su İşleri Bakanlığı adayları personel alımı konusunda sabırsızlandırmaya devam ediyordu.

21 Mart 2017 tarihinde yapılan Orman Haftasında da Bakan Veysel Eroğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan personel alımı konusunda her hangi bir açıklama yapmamıştı. Ancak sonunda beklenen açıklama geldi.

AÇIKLAMA YAPILACAK

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu yaptığı açıklamasında personel alımı konusunda açıklamanın önümüzde ki günler içerisinde yapılacağını belirterek personel alımı hakkında kadro sayısının hükümet tarafından belirlenerek kendilerine iletildiği ve kendilerinin de iletilen rakamlar doğrultusunda personel alım ilanını kamuoyuna duyurduğunu belirtti.

Bakan Veysel Eroğlu'nun açıklamasında göre önümüzde ki günler içerisinde personel alımı hakkında duyuru yapılması beklenmektedir. Ancak alımların tahmini olarak 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandumdan sonra alımların yapılması beklenmektedir. Alım ilanlarının yayımlanması ile duyuru yapılacaktır. Şu an için hangi kadro için kaç personel alınacak ve orman mühendisleri için kaç kişilik alımın yapılacağı bilinmemektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

malesef bakanımız yine net bir açıklama yapmadı artık bir açıklama yapılsın orman mühendisi alınacak mı alınmayacak mı bilelim bizlerde aylarca müjde bekliyoruz acıklama yapılsın diye

orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

çok bi alım yapılacagını sanmam.artık bekleye bekleye iyi bir alım yapılmasını bizlerde yaşlandık.sayın bakana duyurulur.

atama bekleyen orman müh
atama bekleyen orman müh - 3 yıl Önce

orman mühendislerine bu yıl 2017 yılı için sadece 5 kadro verilecek diye duyumlar geliyor gerçekten bu doğruysa yazık 10.000 mezun işsiz orman mühendisi 2016 kpss ye girdi eğer 5 kişi alınacaksa bu iddia doğruysa kapatalım 12 orman fakültesini gerek yok...!!!

Orman Mühendisi
Orman Mühendisi - 3 yıl Önce

10.000 MEZUN ORMAN MÜHENDİSİ EN AZ 500 ATAMA İSTİYOR

ismail
ismail - 3 yıl Önce

DİPLOMALI 10.000 MEZUN GENÇ ORMAN MÜHENDİSİ KPSS PUANINA GÖRE EN AZ 500 KADRO İSTİYOR

ORMAN MÜHENDİSLERİNE EN AZ 500 KADRO
ORMAN MÜHENDİSLERİNE EN AZ 500 KADRO - 3 yıl Önce

DİPLOMALI 10.000 GENÇ ORMAN MÜHENDİSİ PERİŞAN HALDE KPSS PUANINA GÖRE ATANMAK İSTİYORUZ MÜJDEYİ VERİN ARTIK EN AZ 500 ATAMA İSTİYORUZ

Ormanci
Ormanci - 3 yıl Önce

Çok bir kadro beklemeyelim yine her zaman ki gibi seçim yatırımı halbu ki alacağı yok yalandan yere milletin umutlarıyla oynuyorlar oysa ki bilmiyorlar ki bu gençler okurken ne zorluklar cekmis aileleri onlari ne zorlukla universiteye gondermis hicbirinin umrunda degiliz