Öğretmen Atamaları ile İlgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20 bin öğretmen ataması ile ilgili bir açıklamasında nitelikli personel alımlarına değindi. Ankara Sincan ilçesindeki konuşmasında öğretmen atamaları ile ilgili açıklaması haberimizde..

Öğretmen Atamaları ile İlgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanlığına geçtiğimiz günlerde yapılan 20 Bin öğretmen atamaları ile ilgili bir değerlendirmede bulundu.

Başkan Erdoğan Ankara Sincan ilçesinde 111 tesisin açılışa katıldı. Burada geçtiğimiz günlerde yapılan öğretmen atamaları olacak mı diye merak eden adayları ilgilendiren bir açıklamasında; nitelikli personel istihdamına değindi.

NİTELİKLİ PERSONEL;

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nitelikli personellerin iş bulabildiğine değinerek; "Nitelikli elemana iş kesinlikle var, nitelikli olmayanda sıkıntı var. Bizim öyle şehirlerimiz var ki eleman bulamıyorlar. Örneğin Gaziantep. Kayseri de aynı şekilde, eleman bulamıyorlar. Böyle Türkiye'de birçok şehirlerimiz var." açıklaması yaparak, adayların nitelikli olmasına dikkat çekti. Gelişmeler olduğunda aktarmaya devam edeceğiz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 23:03
YORUM EKLE