O 7 Kişi 'Paralel Yapı' kapsamında tutuklandı

Savcılığın itirazı üzerine serbest klan 7 kişi tutuklandı. Manisa'da 'Paralel Yapı' operasyonu kapsamından gözaltına alındıktan sonra serbest kalan 7 kişi için savcılık itiraz etti ve 7 kişi tutuklandı.

O 7 Kişi 'Paralel Yapı' kapsamında tutuklandı
Savcılığın itirazı üzerine  serbest klan 7 kişi tutuklandı. Manisa'da 'Paralel Yapı' operasyonu kapsamından gözaltına alındıktan sonra serbest kalan 7 kişi için savcılık itiraz etti ve 7 kişi tutuklandı.

Manisa'daki "Paralel Devlet Yapılanması"na yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan bazı kişilerin "adli kontrol hükümleri uyarınca serbest bırakılması kararına" savcılığın itirazı üzerine 7 kişi hakkında tutuklama kararı verildi.
Manisa Cumhuriyet Savcılığı, soruşturma kapsamında "tutuklanmaları" talebiyle Sulh Ceza Hakimliği'ne sevk edilen 24 kişinin, "serbest bırakılması kararına" itirazda bulundu. Savcılığın itirazını değerlendiren mahkeme, Ö.Y, A.E, M.D, F.U, Ö.Y, F.A ve Ş.A'nın tutuklanmasına karar verdi.

7 KİŞİ TUTUKLANDI


Mahkemenin bu kararı üzerine polis, serbest bırakılan 7 kişiyi tekrar gözaltına alarak işlemleri için adliyeye getirdi. 
Manisa'da 10 Kasım'da "Paralel Devlet Yapılanması"na yönelik operasyonda gözaltına alınan 30 kişiden 3'ü tutuklanmış, 27'si serbest bırakılmıştı. AA

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 01:17

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE