Metro İnşaatın'dan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti!

Ankara 'da halen inşaatı devam etmekte olan bir metro istasyonunda havalandırma ızgaralarının üzerinde çalışan işçi yüksekten düşerek Ağır yaralandı.Yüksekten düşen işçi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Metro İnşaatın'dan Düşen İşçi Hayatını Kaybetti!

Ankara 'da halen  inşaatı devam etmekte olan bir metro istasyonunda havalandırma ızgaralarının üzerinde çalışan işçi yüksekten düşerek  Ağır yaralandı.Yüksekten düşen  işçi yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay saat 18.00 sıralarında Keçiören Mecidiye Metro istasyonunda meydana geldi. İddiaya göre inşaatı devam eden metro istasyonunun havalandırma ızgaralarının üzerine çıkan Mehmet Kalaycı ismindeki 45 yaşlarındaki işçi bir anda ızgaraların düşmesiyle birlikte 7 metreden beton zemine çakıldı.

Ağır yaralanan işçi için hemen olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri işçinin düştüğü yerde işçiye uzun süre kalp masajı yaptı. Ağır yaralanan işçi, bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hayatını kaybeden işçi için olay yerinde inceleme ekiplerinin ve savcının gelişi beklenirken acı haber ailesine ve yakınlarına verildi.

Öte yandan, polis ekipleri işçinin düştüğü yerin etrafına şerit çekip meraklı vatandaşları uzaklaştırmaya çalıştı.

Radikal

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 21:44
YORUM EKLE