Merkel'e Kesik Başlı Domuz

Alman polisi tarafından Polis, Merkel'in seçim bölgesindeki bürosunun önünde kesik domuz başı bulundu. Ayrıca bulunan kesik domuz başıyla birlikte birde not bulundu.

Merkel'e Kesik Başlı Domuz
Alman polisi tarafından Polis, Merkel'in seçim bölgesindeki bürosunun önünde kesik domuz başı bulundu. Ayrıca bulunan kesik domuz başıyla birlikte birde not bulundu.Polis, Merkel'in seçim bölgesi Stralsund'daki seçim bürosunun önünde Cumartesi Sabah saatlerinde kesik domuz kafası buldu. Neubrandenburg polisi, eylemi gerçekleştirenlerin Merkel'e yönelik bir de mesaj bıraktıklarını belirtti, ancak mesajda ne yazılı olduğu konusunda açıklama yapmadı.MERKEL'E HAKARETTEN SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Kesik domuz başını kimin bıraktığı konusunda inceleme başlatılırken, Stern Online, polisin Başbakan Angela Merkel'e hakaretten soruşturma başlattığını yazdı. Kesik domuz başı bırakanlar hakkında ayrıca karkas imha yasasına muhalefetten de soruşturma yürütüldüğü kaydedildi. Merkel 1990 yılından bu tarafa aynı seçim bölgesinden aday oluyor ve her defasında doğrudan seçiliyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE