Mahallelere Tarım Kredi Kooperatifi Market Açılacak! İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürlüğüne bağlı olarak her mahalere Tarım Kredi Kooperatif Market açılacak. Peki iş başvuruları nasıl yapılır?

Mahallelere Tarım Kredi Kooperatifi Market Açılacak! İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde özel sektör bazı firmaların gıda sektöründe fiyatları tavana çektiğinden dolayı vatandaşların mağdur olduğu görülmektedir. Bu mağduriyetin giderilmesi direkt üretici ile tüketiciyi buluşturma yolunda devlet yararına çalışan Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin sayısı artırılması gündeme gelmektedir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatı verdi. İlk aşama da Tüm Türkiye geneline Tarım Kredi Kooperatif Market açılışlarına devam edecek ve sayısı 500'e çıkartılacak. Sayı 500'e çıkartıldıktan sonra açılışların durmaması beklenmekte olup artması bekleniyor. Hatta tüm Türkiye geneli mahallelere kadar bu mağazaların yayılacağı ön görülüyor.

İş Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Tarım Kredi Kooperatifleri, Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görevlerine devam ettiğinden dolayı adaylar tarafından da sıklıkla gündeme getirilen kuruluşlardan bir tanesidir. İlgili firma ilanlarını kendi sitesi üzerinden duyurmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden aranmakta açık pozisyonl, ikamet edilecek bölge, başvuru yöntemleri, alınacak işçi sayısıı, aranan nitelikler gibi bilgiler vermektedir. Ancak resmi internet sitesinden her gün adayların takip etmesi zor olduğu için ilanları biz takip ediyoruz. Aşağıdan mobil uygulamamızı indirerek ilan geldiğinde anlık bildirim alabilir ve ilanları kaçırmayabiirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

1863 yılından beri vatandaşlara destek vermeye devam etmekte olan Osmanlı İmparatorluğundan Türkiye Cumhuriyetine taşınan kurumlardan bir tanesi olarak bilinen Tarım Kredi Kooperatifi çiftçinin elinde ki mahsulleri almakta ve bunları pazarlara sunarak hem tüketicinin uygun fiyata kaliteli ürün almasına hemde üreticinin maddiyat kazanmasına olanak sağlamaktadır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
0530 9504625
0530 9504625 - 2 yıl Önce

Manay reyonu için basvurcaktim

Yakup yılmaz
Yakup yılmaz - 2 yıl Önce

Sebze meyve satış elemanı olarak başvuru yapmak istiyorum. Tecrübem var

Muharrem sağlam
Muharrem sağlam - 2 yıl Önce

Reyon görevlisi olarak başvuracaktım 0546 251 56 51

Ayhan Özdemir
Ayhan Özdemir - 2 yıl Önce

Reyon sütlük şarküteri olarak TARIMKREDİ çatısı altında çalışmak isterim 0538.089.42.30

Mustafa mercan
Mustafa mercan - 2 yıl Önce

Reyon elemanı depo düzenleyici eksikleri gidermek tel 0552 205 31 84

Mustafa  mercan
Mustafa mercan - 2 yıl Önce

Raf düzenleme depo düzenleme bunlardan bilgim vardır tel 0552 205 31 84

Pınar köse
Pınar köse - 2 yıl Önce

Kasiyerlik için iş başvurusu yaptım ama dönüş yapan olmadı

Şaban karakur
Şaban karakur - 2 yıl Önce

Reyon ve kasa deneyimim var ben uzun yıllar 5363446104