Kalaycı Duyurdu! KYK Kredi Faizleri Silinecek, Üniversiteye Giriş Sınavsız Olacak

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı tarafından yapılan açıklama da KYK kredi faizlerinin silineceği ve üniversite sınavının da kaldırılacağı açıklandı.

Kalaycı Duyurdu! KYK Kredi Faizleri Silinecek, Üniversiteye Giriş Sınavsız Olacak

24 Haziran erken seçimine yaklaşılan her geçen gün siyasetçiler hükümet olma durumlarında hangi alanlar da ne gibi çalışmalar yapacaklarını açıklamaya devam etmekte olup bir süredir Milliyetçi Harekat Partisi MHP'den konu hakkında açıklama yapılması beklenirken sonunda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı tarafından duyuru yapıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Milliyetçi Hareket Partisi MHP'nin seçimi kazanması durumunda ne gibi çalışmalar yapacaklarını ifade ederek özellikle gençler farklı alanlardaki konularda büyük müjdeleri verdi.

KYK Faizleri, Üniversite Sınavı, Sağlık Sigortası

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı tarafından yapılan açıklama da üniversiteyi bitiren gençlerin KYK kredi ödemeleri ile karşılaştığı ve ödeyememeleri durumunda faizlerin giderek arttığını belirterek iş buluna kadar faiz alınmayacağını, üniversiteye girişte uygulanmakta olan sınavların kaldırılacağı ev sınavsız üniversitelere girişin yapılabileceği, her ailede en az bir kişinin çalışması gerektiği ve ailede hiçbir üye çalışmıyorsa aileye asgari ücretin yarısı kadar yardım ücretinin verileceği, gençlerin yine iş buluna kadar ailelerinin sigortalarından yararlanarak sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri gibi konularda müjdeler verdi. Yakın zamanda Milliyetçi Hareket Partisi MHP tarafından kamuoyuna yeni duyurular yapılması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2018, 19:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşegül
Ayşegül - 4 yıl Önce

Kadınlara maaş baglayın kardeşim