Jandarma Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı!

2018/1Uzman Jandarma Erbaş alımı sonuçları açıklandı! Jandarma Genel Komutanlığından son dakika açıklaması yapıldı Buna göre yeni uzman erbaş alımları için gelişmeleri ve 2018/1 uzman erbaş alımı sonuçları haberimizde..

Jandarma Uzman Erbaş Alımı Sonuçları Açıklandı!

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Erbaş alımı sonuçları açıklandı!

2018/1 uzman jandarma alımları için yeni bir gelişme yaşandı. Jandarma Genel Komutanlığına yapılacak olan çok sayıda uzman erbaş alımları için açıklanan duyuruda istihkam, dalış amiri, bot serdümeni için 2018 yılının ilk erbaş alımları sonuçları belli oldu.

UZMAN ERBAŞ ALIMI;

Uzman erbaş alımlarında başarılı sayılan adaylar için yeni bir süreç başlayacak. Buna göre adayların yeni görevlerine başlayabilmeleri için gerekli olan kayıt ve evrak işlemlerinin tamamlanması istenildi.

Adaylara ayrıca posta ve tebligat gönderilmeyecek. Bu sebeple Jandarma Genel Komutanlığı üzerinden yapılan açıklamalardaki detayları dikkatlice incelemeleri gerekmektedir.

2018 yılına ait ikinci kez uzman erbaş alımı ne zaman yapılacağını merak eden adayları için yeni gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Sonuçlar için tıklayın

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE