Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alımları Ne Zaman Yapılacak? Tarih Belli Oldu Mu?

Jandarma Genel Komutanlığı Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımları ne zaman yapılacak. JÖH ilanı yayımlanma tarihi belli oldu mu?

Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alımları Ne Zaman Yapılacak? Tarih Belli Oldu Mu?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerine devam etmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı açık pozisyonları için çok sayıda askeri personel alımları gerçekleştirmektedir. Jandarma Genel Komutanlığı askeri personel alımı ilanları kurum tarafından hazırlanmakta ve resmi internet sitesinde yer alan personel temin bölümü aracılığı ile kamuoyuna duyurulmaktadır.

Jandarma Genel Komutanlığının en rağbet gören kadrolarından bir tanesi Jandarma Özel Harekat (JÖH) sınıfıdır. Bilindiği üzere JÖH alımlarında adayların belirli niteliklere sahip olması gerekmektedir. Peki JÖH alımları ne zaman yapılacak, JÖH ilanının yayımlanma tarihi belli oldu mu?

Jandarma Özel Harekat (JÖH) Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı ihtiyaçlarına göre çok sayıda Jandarma Özel Harekat (JÖH) sınıfı için askeri personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki JÖH alımı ne zaman yapılacak? Buna göre kurumdan şu an için bir duyuru bulunmuyor ancak Aralık ayının sonları ya da Ocak aylarında yeni bir JÖH ilanının kamuoyuna duyurulması beklenmektedir.

Jandarma Özel Harekat (JÖH) alımları yayımlandığında İşin Olsa aracılığı ile sizlere bilgi vereceğiz. JÖH ilanları yayımlandığında bilgi almak istiyorsanız aşağıdan mobil uygulamamızın linkine ulaşabilir ve uygulamamızı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Bildirim Almak İçin: Mobil Uygulamamızı Buradan İndirebilirsiniz

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 2 yıl Önce

bu sefer ilkogretim mezun alimi olsun

Ahmet Kaya
Ahmet Kaya - 2 yıl Önce

Merhaba ben şu an sözleşmeli asker Özel Harekat başvuru yapacaktım da sözleşmeli bittikten sonra ne zaman başvurular başlıyor Özel Harekat ben lise mezunuyum Bu arada açıktan okudum

Mustafa ergin
Mustafa ergin - 2 yıl Önce

Merhaba ben lise mezunuyum başvuru yapacaktım da ne zaman başvuruları başlıyor özel hareket

Ahmet Kaya
Ahmet Kaya - 2 yıl Önce

Merhaba ben şu an Sözleşmeli askere Özel Harekat olmak istiyorum Ne zaman alımlar başlıyor devre ne zaman bitiyor ben lise mezunuyum açıktan okudum

Hakan
Hakan - 2 yıl Önce

Tahminimce ay sonuna yakın olacaktır inşAllah en kısa zamanda alım olur

Engin tetik
Engin tetik - 2 yıl Önce

Sinavsiz giris oluyor mu ?oluyorsa tarihi ne zaman aciklansin artik tarihi ve icerigini

J.Ö.H
J.Ö.H - 2 yıl Önce

En son alımlar sanırım bi ay önceydi bidaha ne zaman olur ki yaa bu ayalarda olurmu lise mezunu alınıyonu

Uğur
Uğur - 2 yıl Önce

Ne zaman acaba nerden öğrenebiliruz