Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Çavuş / Uzman Erbaş Alımları 2018 Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde bulunan Jandarma Genel Komutanlığı uzman çavuş, uzman erbaş 2018 alımları ne zaman yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı Uzman Çavuş / Uzman Erbaş Alımları 2018 Ne Zaman Yapılacak?

İçiişleri Bakanlığı bünyesine bağlanan ve bazı alanlarında düzeltmeler gerçekleştirilen Jandarma Genel Komutanlığı açık olduğunu tespit ettiği kadrolar için askeri personel alımları gerçekleştirmektedir. Subay, astsubay alımı yapıldığı gibi uzman erbaş ya da diğer ismi ile uzman çavuş alımları da gerçekleştirilmektedir.

2018 yılının Haziran ayını yarıladık ancak İçişleri Bakanlığı ya da Jandarma Genel Komutanlığı tarafından uzman erbaş, uzman çavuş alımına yönelik her hangi bir ilan yayımlanmadı ve kamuoyuna henüz bu alanlarda atamalar yapılmadı. Peki alımlar ne zaman yapılacak, resmi olarak alımların 2018 yılından ne zaman yapılacak belli oldu mu?

25 BİN PERSONEL ALINACAK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından yapılan duyuru ile toplam 25 bin askeri personel alımı yapılacağı söylenmişti. Yani yakın zaman içerisinde hazırlanmakta olan ilanların yeniden kamuoyuna duyurulması bekleniyor. 2018 yılının ilk yarısı uzman erbaş alımı, uzman çavuş alımı bakımından hareketsiz geçti ancak 2018 yılının kalan 6 aylık sürecinin hızlı bir şekilde geçmesi ve alımların yoğun olarak yapılması bekleniyor. İlanları takip edebilmek için sitemizi takipte kalınız.

İşin Olsa ekibi olarak Jandarma Genel Komutanlığı başta olmak üzere diğer kuvvet komutanlıklarının ilanlarını da sizlere aktarmaya devam etmekteyiz. Yine subay alımı ve astsubay alımı hakkında da bilgi almak ve ilanlara bakmak için aşağıdaki linkleri takip ederek detayları öğrenebilirsiniz.

ASKERİ PERSONEL ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sinem
Sinem - 4 yıl Önce

Bayan alımı olsun yaş sınırı çıksın lise mezunu alımı olsun lütfen sayın bakanım duyun sesimizi artık

Vakkas
Vakkas - 4 yıl Önce

Askere gitmeden uzman çavuş olunurmu olunuyorsa nasıl olunur

CumaCumxx
CumaCumxx @Vakkas - 4 yıl Önce

Kardeşim nerden başvuru yapıyoruz

cbrr
cbrr @Vakkas - 4 yıl Önce

vakkas askere gitmeden uzman çavuş olabiliyorsun fakat olduktan sonra direkt uzman çavuş değil ilk uzman on başı olarak göreve başlıyorsun 6 ay sonra uzman çavuş oluyorsun.

POLAT
POLAT - 4 yıl Önce

2017/10 2.grup atamaları hakkında bilgi verin uzun zamandır bekliyoruz ve Bütün adaylar uzun zamandır bekliyor her gün internet sitelerini araştırıyoruz bilgisi olan varsa haber versin ...

jandarma asayiş
jandarma asayiş @POLAT - 4 yıl Önce

kardeşim ben 1. gruptayım atama bekliyorum üniversite mezunuyum aşayiş atayacaklar 5 ay oldu bekliyorum biraz sabret dah 1. grup tam bitmedi ne bu acele :D

yasin
yasin @POLAT - 4 yıl Önce

kardesim bende 2 asamaya kaldım eylul ekım arası olacagını belırtıyor acıklamada

Muhammed Ilgın
Muhammed Ilgın - 4 yıl Önce

Jandarma ortaokul mezunu uzman çavuş alımı yapacak mı lütfen yardımcı olur musunuz

MURAT
MURAT - 4 yıl Önce

Artık alımlar başlasın çok uzun zaman oldu daha ne kadar sabredeceğiz

İdris
İdris - 4 yıl Önce

İlkögretim olurmu admincvp lütfen

barış
barış @İdris - 4 yıl Önce

kardeşim en az lise dengi diploma istiyor jandarma ilkokul ortaokul vs kabul görmüyor

Halime
Halime - 4 yıl Önce

Yaş sorunu var her bölümde bence bu yaş kaldırın kim yaşı küçük büyük değil direnişi yapacakları önemli sinir olmuyacak 50 yaşındakine bile bu hakkı vermeli 50 yaşındaki varki 20 ve 25 yaşında kini cebinden çıkartır.

Resat
Resat - 4 yıl Önce

Orta okul mezunu oluyormu