İçişleri NVİ 1170 Memur Alımı Müjdesi Gelmişti! İlan Ne Zaman Yayımlanacak?

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü memur alımı yapılacak! Nüfus Müdürlüklerine personel ihtiyacının giderilmesi için alımlar ne zaman yapılacak?

İçişleri NVİ 1170 Memur Alımı Müjdesi Gelmişti! İlan Ne Zaman Yayımlanacak?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katılmış olduğu bir etkinlikte Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bağlı nüfus müdürlüklerine memur alımı yapılacağını açıklamıştı.

Nüfus ve Vatandaşlık İşlerinde farklı kadrolardaki personel ihtiyacının giderilmesi için yapılması planlanan alımlar adayları heyecanlandırdı. Bazı birimlerin Emniyet Genel Müdürlüğünden NVİ Genel Müdürlüğüne taşınması ile iş yoğunluğu daha da artmış olan Nüfus Müdürlüklerine kısa zaman sonra yeni alımlar yapılacak. İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU yapmış olduğu açıklamalarda ilanların ne zaman açıklanacağına ilişkin bazı detaylar açıklamıştı. Buna göre "1170 nüfus memuru alıyoruz. Bugün yarın biter. Bir ay içerisinde de başlarlar. Bütün hazırlıklarını yaptık. Nüfus idaresindeki terminallerimizin sayısını ciddi bir şekilde arttırdık. Nüfus idarelerimiz ciddi bir gayret ortaya koydular " dedi.

2018 yılı bitmeden NVİ memur alımları için ilan açıklanmasını beklemekteyiz. İşin olsa ekibi olarak detaylar belli olur olmaz aktaracağız. Bunun için işin olsa mobil uygulamasını indirebilir ve gelişmelerden anında haberdar olabilirisiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 00:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat demir
murat demir - 3 yıl Önce

2018 kpssyle neden başvuramıyoruz yahu

eda
eda - 3 yıl Önce

çok fazla Türk dili ve edebiyatı mezunu var onları değerlendirseler