İçişleri Bakanlığından Genelge! Restoran Kafelerde Koronavirüs Tedbiri!

İçişleri Bakanlığından son dakika açıklaması. Açıklanan genelgeye göre 81 il genelinde restoranlar kafeler gibi yerlerde koronavirüs tedbirleri alındı. 9 Eylül tarihinden itibaren uygulanacak olan covid-19 önlemleri haberde.

İçişleri Bakanlığından Genelge! Restoran Kafelerde Koronavirüs Tedbiri!

Dünyda genelini etkisi altına olan koronavirüsün yayılmasının önüne geçmek amacı ile bazı ek önlemler alınmaya devam ediliyor. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığından açıklanan genelgeler 81 il geneline gönderiliyor. 9 Eylül 2020 tarihinden itibaren geçerli olmak züre kafeterya restoranlarda bazı koronavirüs önlemleri uygulanacak. Bu önlemlerden bir tanesi müzik yayınlarına yönelik olarak açıklandı. Canlı yada banttan müzik yayınları olmayacak.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU'DAN AÇIKLAMA;

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklamasında bu geceden itibaren geçerli olmak üzere 81 il geneline valiliklere genelge gönderildiğini açıkladı. Genelgede kafeterya ve restoranlarda gece 00:00'dan geçerli olmak üzere kasetten ve canlı müziklerin yapılamayacağını aktardı.

MASKE ZORUNLULUĞU;

81 il genelinde meskenler hariç maske zorunluluğu geliyor.Türkiye genelindeki her yerde maske zorunlu olacak. Toplu taşıma araçlarındaki düzenlemede ise ayakta yolcu alınmayacak. Yolcu kapasitesine düzenleme gelecek.

AYRINTILAR GELİYOR!

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2020, 15:02

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE