Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ Taşeron Yasası Hakkında Yeni Tarih Duyurusu Yaptı!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ taşeron işçilere yönelik önemli bir açıklama yaparak yeni bir tarih duyurusu yaptı.

Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ Taşeron Yasası Hakkında Yeni Tarih Duyurusu Yaptı!

Türkiye'nin dört bir yanında istihdam etmekte olan 720 bin civarı taşeron işçi hükümetten taşerona kadro hakkında müjdeli haber beklemektedir. Taşeron kadro ya da devlet güvencesinin ne zaman verileceği hakkında açıklama yapılması beklenirken Başbakan Binali Yıldırım ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu önemli bir açıklama yaparak taşerona devlet güvencesinin sene sonuna kadar halledilmesi için çalışmaların başlatıldığını duyurmuştu.

Taşerona devlet güvencesi hakkında yeni çalışmaların devam ettiği belirtilirken yüz binlerce aday konu hakkında tarih verilmesini beklenmekteydi. Bugün Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ tarafından taşerona kadro hakkında bir duyuru yapıldı ve tarih verildi.

TAŞERON İÇİN TARİH VERİLDİ!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ tarafından yapılan açıklama da taşerona devlet güvencesi verilmesi konusunun Bakanlar Kurulu ile Türkiye Büyük Millet Meclisinde görüşüleceği ve ardından sonuca bağlanacağını belirterek Ocak ayı içerisinde taşeronu halletmiş olacaklarını ifade etti.

Buna göre taşerona devlet güvencesi verilmesi konusunun bir hafta içerisinde Türkiye Büyük Millet Meclisine sunulması beklenmektedir. Konu hakkında yeni duyuru geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
AACILAR
AACILAR - 3 yıl Önce

BERABER YÜRÜDÜK BİZ BİZ YOLLARDAAAA AMA SİZ SONRA MERCEDESLER GİTTİNİİZ

Cemil
Cemil - 3 yıl Önce

Cumhurbaşkanı bu hafta içi çözülüyor diyor siz ocak ayı

Taşeron şoför
Taşeron şoför - 3 yıl Önce

Sayın cumhurbaşkanım.Belediyeleri unutma Allah rısısı için sen bilirsin.