Hazine ve Maliye Bakanı Açıkladı. Doğalgaz ve Elektrik Faturalarında Zam Yapılmayacak

Hazine ve Maliye işlerinden sorumlu Bakan Berat Albayrak, yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte yeni bir hareketlenme yarattı. Yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte elektrik ve doğalgaz fiyatlarına da değinen Berat Albayrak, herhangi bir şekilde zammın yapılmayacağını açıkladı. Detaylar haberimizde...

Hazine ve Maliye Bakanı Açıkladı. Doğalgaz ve Elektrik Faturalarında Zam Yapılmayacak

Topyekün Mücadele kapsamında konuşan Berat Albayrak, ekonomik çalkalanmaardan dolayı birçok önlemin alındığını ve ülke olarak daha ileriye gidileceğini açıkladı. Konuşmasının devamında ise doğalgaz ve elektrik konusuna değinen Berat Albayrak, doğalgaz ve elektriğe zam yapılmayacağını bildirdi.

BERAT ALBAYRAK AÇIKLADI " BASKIYI DENGELİYORUZ"

Doğalgaz ve elektrik zamlarından sonra ülke genelinde ki mali krizi de konuşan Albayrak, oluşan cari açıklıllık baskısını dengelemeye çalıştıklarını ve ilerleyen günlerde Merkez Bankası'nın aldığı karar ile piyasaları rahatlatmaya devam edebileceğini açıkladı. Enflasyon ile birlikte mücadeleyi desteklediğini açıklayan Albayrak bu kapsamda elektrik ve doğalgaza zam yapılmayacağını da açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2018, 11:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE