Havalar Ne Zaman Isınacak? Havalar Ne Zaman Düzelecek

Haziran ayına yaklaştığımız şu günlerde dahi yurdun dört bir yanında kötü hava koşulları devam ediyor. Havalar ne zaman ısınacak? Ne zaman düzelecek?

Havalar Ne Zaman Isınacak? Havalar Ne Zaman Düzelecek
Bilindiği üzere mevsimler artık neredeyse bir birine karıştı ve bir gün içerisinde dört mevsimi aynı anda yaşayabilmekteyiz. Hava da güneş varken güneş birkaç saat içerisinde yerini kar'a bile bırakabilmektedir.

Geçtiğimiz senelerde Mayıs'ın son haftaların da tüm Türkiye geneli havalar oldukça sıcaktı ancak bu sene havalar oldukça garip ve bir gün sıcak iken bir gün sonra havalar ciddi derece soğuyabilmektedir. Peki havalar ne zaman ısınacak? Havalar ne zaman düzelecek? Meteoroloji Genel Müdürlüğünden konu hakkında açıklama geldi mi?

BİR HAFTA SONRA!

Yurdun dört bir yanında farklı farklı dört mevsim yaşanmaya devam ediyor. Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin yüksek noktalarında geceleri dondurucu soğuklar devam ederken Akdeniz'in kıyı illerinde havaların epey ısındığı görülmektedir. Marmara ile Ege'de ise havaların normalin üstünde seyir ettiği ve İç Anadolu Bölgesinde ise havaların halen soğuk olduğu görülmektedir.

Bundan sonra ki bir hafta içerisinde Türkiye'yi parçalı bulutlu, güneşli ve yağmurlu günler beklerken son açıklanan hava durumlarına bakıldığında bir hafta sonra 28 Mayıs 2017 itibari ile tüm Türkiye geneli havaların ciddi şekilde ısındığı görülmektedir. Haziran ayı itibari ile havaların ciddi derece ısınacağı ve yaz sıcağının Ekim - Kasım - Aralık ayına kadar bile sürebileceği belirtiliyor.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 23:55

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE