Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 58 Memur Alacak! Kadrolar Duyuruldu

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının bu sene içerisinde 2 bin kişilik memur alımı yapacağı biliniyordu ancak alımlar ne zaman yapılacak, hangi kadro için kaç memur alınacak gibi detaylar bilinmiyordu.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 58 Memur Alacak! Kadrolar Duyuruldu

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik resmi twitter hesabı üzerinden adaylara müjdeli bir haber verdi. Yaptığı açıklamasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2 bin 58 memur alımı yapacaklarını belirtti. Yine hangi kadro için kaç personel alımı yapılacağı da kamuoyuna duyurulmuş oldu. Peki alımlar hangi kadrolar için yapılacak.

HANGİ KADROLARA KAÇ MEMUR ALINACAK

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik resmi Twitter hesabından adaylara hangi kadro için kaç personel ataması yapacaklarını ilan etti. Peki hangi kadrolara kaç memur alınacak.

Ziraat - 874 Personel
Gıda - 328 Personel
Su Ürünleri - 96 Personel
Balıkçılık Teknolojisi - 10 Personel
Harita Mühendisi - 33 Personel
Veteriner Hekim - 717 Personel

Yukarıda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının hangi kadrolar için kaç personel alımı yapacağı detaylı olarak belirtilmiştir. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 bin 58 kişilik memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak. Bakan Faruk Çelik tarafından yapılan açıklama ile alımlar için net bir tarih verilmedi ancak tercihlerin Ramazan Bayramından sonra yapılacağı müjdelendi. Detaylar geldikçe aktaracağız.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
acımasız gerçekler
acımasız gerçekler - 3 yıl Önce

tarımsal kooperatifçilik bölümü mezunlarının vay haline bi talep yapan kurum tarım kredi kooperatifleri vardı sayın 3 bölümden alım yapıyordu sayın bakan geldi o bölüm 20 bölümden alım yapar oldu. tarımsal kooperatif okumayın arkadaşlar yerleşme şansınız yok

Taner
Taner - 3 yıl Önce

Tercih kılavuzunda Kimya Mühendisi var ancak, İlan metninde niçin belirtilmemiş bilen varsa yazarsa sevinirim.