Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 500 Alımı İlanı Bekleniyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik 2 bin 500 kişilik alım yapacaklarından ısrarcıyız demişti. Adaylar alım ilanını bekliyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 Bin 500 Alımı İlanı Bekleniyor
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bilindiği gibi her sene uygun pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmektedir. Ancak adaylar alım yapılan kadrolardan ve atama sayılardan pekte memnun değil gibi görünüyor. Bu sene Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının on binlerce personel alımı yapması için sosyal medya başta olmak üzere adaylar imza platformları aracılığı ile imza toplamaya çalışıyor.

Aylar öncesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik yaptığı açıklamasında bu sene 2 bin 500 kişilik alım için ısrarcı olduklarını belirtmiş ve bu konuda Maliye Bakanlığı ile görüşme yaptıklarını duyurmuştu. Bakan Faruk Çelik 2 bin 500 kişilik alımda ısrarcıyız dediği için kesin alımların yapılacağı tahmin ediliyordu.

ADAYLAR ALIM İLANI BEKLİYOR

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in duyurduğu 2 bin 500 kişilik alım için ısrarcıyız duyurusundan da adaylar her ne kadar memnun olmamış gibi görünse de henüz bu alımlar için de bir netlik belirtilmedi.

Adaylar halen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının memur personel alımı ilanı yayımlaması beklenmektedir. Maliye Bakanlığı ile görüşmelerin nasıl geçtiğine dair her hangi bir açıklama yok ancak önümüzde ki süreçler içerisinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere memur personel alımı ilanı yayımlarsa sizlere bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
flz
flz - 4 yıl Önce

Almıyorsanız çıkın almıyoruz diyin ...bizi oyalamayın ,Faruk ÇELİK in lafı gevelemenin anlamı yok bize net bir açıklama yapsın ,ona göre kendimize kalıcı bir iş yapalım...öyle belrsizliklerle,olasılıklarla bir Bakana yakışmıyor...