Gençlik Spor Bakanlığı 3 Bin 200 Memur Alımı Süreci Gündeme Geldi!

Gençlik ve Spor Bakanlığına 3 Bin 200 sözleşmeli personel alımı için adaylar seslerini duyurmaya çalışıyor. TBMM'de gündeme gelen bir konuşmada atama sürecine ilişkin bir açıklama yapılması beklendiği vurgulandı.

Gençlik Spor Bakanlığı 3 Bin 200 Memur Alımı Süreci Gündeme Geldi!

Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan konuşmada GSB’ye 3.200 atama için adayların talepleri belirtildi. Kırşehir Milletvekili Metin İlhan Gençlik ve Spor Bakanlığına daha önce  sözlü mülakatları tamamlanan ve sonuçları açıklanan 3 Bin 200 personel alımı açıklaması geldi. 

3.264 İŞÇİ ALIMI YAPILACAK!

Bilindiği gibi Gençlik ve Spor Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yeni bir ilan açıklayarak, 15 Şubat tarihinde tamamlanan bir çok kadrodaki personel alımları için başvuru süreci tamamlandı. İŞKUR üzerinden yapılan başvuruların ardından adaylar kura çekiminde ismi bulunanlar için sözlü sınavlar başlayacak. Diğer yandan 2018 yılında tamamlanan ve 1800 antrenör ve 1400 spor uzmanı olmak üzere toplamda 3200 memur alımı 15 farklı merkezde 16 komisyon tarafından yapılan mülakatların sonuçları adaylara duyuruldu. 

3200 UZMAN VE ANTRANÖR ALIMI

Kırşehir Milletvekili metin İlhan konuşmasında adayların görev yerlerinin belirlenmesinin gecikme sebebini sordu. Buna göre Adayların bir an önce görev yerlerinin açıklanmasını talep ettiklerini ifade ederek Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun açıklama yapmasını istediği belirtildi. Adaylar 26 Kasım tarihinde sözlü sınav sonuçlarını öğrendiler. 3 Ay'a yakın süredir göreve başlamayı beklemekteler

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 00:38

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE