Gaziantep'te 4 İŞİD Militanı Öldürüldü

Gaziantep'te güvenlik güçlerinin uyarı ateşine karşılık veren iki araç içinde bulunan 4 kişi öldürüldü. Bir aracın içinde karşılık ve ölen kişilerin İŞİD militanı oldukları öğrenildi.

Gaziantep'te 4 İŞİD Militanı Öldürüldü

Gaziantep'te güvenlik güçlerinin uyarı ateşine karşılık veren  iki araç içinde bulunan 4 kişi öldürüldü. Bir aracın içinde karşılık ve ölen kişilerin İŞİD militanı oldukları öğrenildi.


Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, bugün saat 14.00-14.30 sıralarında Gaziantep'in Oğuzeli ilçesinde, içerisinde silahlı IŞİD teröristlerinin olduğu tespit edilen iki aracın Ermiş Hudut Karakolu'na ait zırhlı kobra aracına doğru ilerlediği belirlendi.

Söz konusu iki araç, kobra aracındaki personel tarafından uyarıldı. Uyarılara silahla karşılık verilmesi üzerine ise kobradan açılan ateş ile 1 araç vurulurken, aracın içerisindeki 4 IŞİD'li terörist öldürüldü. Diğer araç ve bu araçta bulunan teröristler ise olay yerinden kaçtı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 01:12

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE