Cumhuriyet Halk Partisi CHP'nin İstanbul, Ankara ve İzmir Milletvekili Adayları Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi CHP tarafından yapılan açıklama ile İstanbul, Ankara ve İzmir milletvekili adaylarının belli olduğu belirtildi.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP'nin İstanbul, Ankara ve İzmir Milletvekili Adayları Belli Oldu

24 Haziran 2018 tarihinde milletvekili seçimine Cumhur İttifakı ile ve Cumhurbaşkanlığı seçimine Muharrem İnce ile katılacak olan Cumhuriyet Halk Partisi CHP çalışmalarını sürdürürken pek çok seçmen CHP'nin İstanbul, Ankara ve İzmir milletvekili adayları büyük bir merak ile bekleniyordu.

İstanbul, Ankara ve İzmir milletvekili adayları ne zaman açıklanacak derken sonunda açıklama yapıldı ve Cumhuriyet Halk Partisi CHP tarafından yayımlanan duyuruda İstanbul, Ankara, İzmir'in bölge bölge tüm milletvekili adaylarının açıklandı ve bu adayların kim olduğu belirtildi. Peki hangi bölgeden kim kaçıncı sıradan aday oldu?

Cumhuriyet Halk Partisi CHP en çok önem verdiği bölgeler olarak bilinmekte olan İstanbul, Ankara ve İzmir illeri için bölge bölge milletvekili adaylarını bu adayların kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen aşağıda yer almakta olan linki takip ediniz.

MİLLETVEKİLİ ADAYLARININ İSİM LİSTESİ BU LİNKTE

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2018, 22:42

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE