Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı! Yeni Tedbirler Geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda koronavirüs tedbirlerinin yeniden artmasına yönelik bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı! Yeni Tedbirler Geliyor!

Koronavirüs salgınında Ağustos ve Eylül ayında vaka sayılarındaki artış devam ediyor. Bu kapsamda Covid-19 virüsünün yayılmasının önüne geçilmek için bazı ek tedbirler gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı sonrası yaptığı açıklamalarda işi daha sıkı tutmak gerektiği ifade edildi. Yeni tedbirlerin neler olacağı henüz netlik kazanmazken, açıklamanın detayları şu şekildedir.

YENİ TEDBİRLER GELİYOR!

Başkan Erdoğan, İstanbul'da Hz. Ali Camiisinde katıldığı cuma namazı sonrasındaki açıklamalarda vatandaşların uyarılara ciddi madanada uymadığını ifade etti. Bazı illerde vakalar kurallara uyulduğunu ve dikkat edildiğini ifade etti. Açıklamanın devamında ise Mecburen şimdi tekrar işi sıkı tutmak durumundayız. Bilim Kurulu Sağlık Bakanlığı tedbirleri attırmak durumunda olduğunu aktardı. 

AŞI ÇALIŞMALARI; TÜBİTAK'ın aşı çalışmalarına devam ettiğini aktardı. 2021 yılından sonra bazı olumlu gelişmeler beklediklerini aktardı. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 22:20

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE