Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı! Yeni Tedbirler Geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün basın mensuplarına yaptığı açıklamalarda koronavirüs tedbirlerinin yeniden artmasına yönelik bir açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı! Yeni Tedbirler Geliyor!

Koronavirüs salgınında Ağustos ve Eylül ayında vaka sayılarındaki artış devam ediyor. Bu kapsamda Covid-19 virüsünün yayılmasının önüne geçilmek için bazı ek tedbirler gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cuma namazı sonrası yaptığı açıklamalarda işi daha sıkı tutmak gerektiği ifade edildi. Yeni tedbirlerin neler olacağı henüz netlik kazanmazken, açıklamanın detayları şu şekildedir.

YENİ TEDBİRLER GELİYOR!

Başkan Erdoğan, İstanbul'da Hz. Ali Camiisinde katıldığı cuma namazı sonrasındaki açıklamalarda vatandaşların uyarılara ciddi madanada uymadığını ifade etti. Bazı illerde vakalar kurallara uyulduğunu ve dikkat edildiğini ifade etti. Açıklamanın devamında ise Mecburen şimdi tekrar işi sıkı tutmak durumundayız. Bilim Kurulu Sağlık Bakanlığı tedbirleri attırmak durumunda olduğunu aktardı. 

AŞI ÇALIŞMALARI; TÜBİTAK'ın aşı çalışmalarına devam ettiğini aktardı. 2021 yılından sonra bazı olumlu gelişmeler beklediklerini aktardı. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2020, 22:20
YORUM EKLE