BİM Aktüel Ürünler (25 Ekim)

Bugün itibariyle tüm BİM marketlerinde bu hafta sonu geçerli olmak üzere indirimler başladı. Ev eşyalarından, tekstil ürünlerine kadar sizlere lazım olunacak her ürün düşünülerek sizlerin satışına sunuldu. Satışa sunulan indirimli ve indirimsiz ürünler haberimizin devamında..

BİM Aktüel Ürünler (25 Ekim)

Her hafta satın alınabilecek ürünlere göre yapılan düzenleme ile tüm BİM marketlerinde bu ürünlere yönelik farklı kampanyalar olmaktadır. Farklı ürünler ile birlikte mağazalarında farklı indirimli fiyatları satışa sunan BİM 25 Ekim 2019 itibariyle kendi marketlerinde satacağı indirimli ve indirimsiz ürünlerin kataloğunu yayınladı. Bugün itibariyle başlayacak olunan indirimlerde hafta sonu da dahil olmak üzere 4 gün süreceği açıklandı. Birbirinden farklı ürünü sizlerin ihityaç duyma olasılığına göre ayıran BİM satış temsilcileri yapmış oldukları indirimler ile de sizlere harika bir hafta sonu geçirmeniz için olanak sağlamaktadır.

İndirimli Aktüel Ürünler Listesi

Her hafta farklı ürünlere farklı indirimler ile ev sahipliği yapan BİM Marketleri bu haftada sunduğu farklı ürünleri sizlere tanıtmaktadır. Bugünden itibaren tüm BİM marketlerinde geçerli olacak olan ürünler şu şekildedir; "KMX 3633 Katlanabilir Stand Mikser, Tefal Cook'n Clean Tava, Portakal ve Narenciye Sıkımına Uygun Pres, Renga Desenli Sürahi, Renga Desenli Kavanoz, Renga Desenli Yağlık, Renga Desenli Baharatlık, Silikon Tutacak, Zenker Kek Kalıbı Çeşitleri, Kütahya Porselene Kahve Fincanı Seti, Cam Ayaklı Pasta Standı, Hamur Porsiyonlayıcı, Kapaklı Hamur Leğeni, Paşabahçe Çay Bardağı, Paşabahçe Ayaklı Tatlı Kabı, Pasta Servis Seti, Ahşap Standlı Seramik Diktörgen Fırın Kabı, Lisans Manyetik Tablet Yazı Tahtası, Kadın - Erkek Eşofman Takımı, Çocuk Kolej Takıım, Kademeli Baston, Dekoratif Duvar Rafı, Erkek Ayakkabı, Bambu Havlu, Bambu Lüx Banyo Takımı, Kadın - Erkek Ev Terliği, Diz Üstü Tv Batteniye" gibi ürünler ile bu hafta tüm BİM marketlerinde indirim şölenine hazır olmanız gerekmektedir. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 19:27
YORUM EKLE