Bedelli Askerlik Başvuru Kılavuzu Duyuruldu!

Milli Savunma Bakanlığının resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan duyuruda bedelli askerlik başvuru kılavuzunun açıklandığı belirtildi.

Bedelli Askerlik Başvuru Kılavuzu Duyuruldu!

Ülkemizin haftalardır gündeminden düşmeyen konu başlıklarından bir tanesi bilindiği üzere bedelli askerliktir. Bedelli askerlik ne zaman çıkacak sorularının yanıtı 24 Haziran olarak verilmekteydi. 24 Haziran seçimi sorası görüşmeler yapıldı ve bedelli askerliğin nasıl olacağı hakkında ki tüm detaylar belirtildi.

Buna göre bedelli askerlik detaylarının açıklanması ardından ne zaman çıkacak, bedelli askerlik başvuruları ne zaman alınacak sorularının yanıtı beklenirken sonunda müjdeli haber verildi.

KILAVUZ YAYIMLANDI

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru ile bedelli askerlik başvuru kılavuzunun yayımlandığı belirtildi. Bu kılavuz aracılığı ile adaylar bedelli askerlik hakkında akıllarında bulunan tüm soruların yanıtlarını bulabilecek. Başvurular, başvuru yapma detayları, başvuru adımları vb. gibi detayları buradan adaylar öğrenebilecek. Sizlerde bedelli askerlik başvuru kılavuzu için tıklayınız. Bu link üzerinden kılavuza ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2018, 23:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 2 yıl Önce

yurt disinda universite geitiminde olanlar bu durumdan nasil yararlanacaklar