Bayramlaşma Online Olunca Bayram Harçlığı İçin Dijital Çözüm! Çok Harçlık Toplayana Hediye!

81 il genelindeki sokağa çıkma yasağı nedeniyle bayramlaşmalar online olarak gerçekleşti. Bayram harçlığı iste ve bayram harçlığı göndermek isteyenler için Türkcell Paycell'den yeni bir dijital harçlık sistemi geliştirildi. Çok harçlık alan hediye verilecek.

Bayramlaşma Online Olunca Bayram Harçlığı İçin Dijital Çözüm! Çok Harçlık Toplayana  Hediye!

Turkcell'den Ramazan Bayramı özel yeni nesil uygulama. Bayram denince akla gelen en özel şeylerden bir tanesi  büyükleri ziyaret etmek ve onlardan bayram harçlığı almaktır. Nerede o eski bayramlar denilecek bir bayram geçirdiğimiz günler için ziyaretler “online görüşmelere” harçılıklar ise “mobil ödemeye” dönüştü. Turkcell tarafından açıklanan yeni bir özelliğe göre akrabalarından ve büyüklerinden Bayram harçlığı istenebilen özellik sayesinde rehberi kullanarak, kayıtlı kişilerin cep telefon numarasını gönderdikleri harçlık iste özelliğini ile karşı tarafa mesajla gönderim sağlanıyor. Paycell uygulamasında gelen bildirimi gören para gönder butonundan ve cep telefonu numarasını kullanarak Bayram harçlığını kolayca gönderebiliyor.

Turkcell ödeme elektronik para Hizmetleri Genel Müdürlüğü Melike Kara yeni çıkartan uygulama hakkında yaptığı açıklamalarda bayramlarda ülkemizin bir geleneği haline gelen bayram harçlığı göndermenin yenilikçi bir teknoloji ile gerçekleştiğini ifade etti. Yeni sunduğumuz çözüm sayesinde artık rehberdeki kişilere mesaj atar gibi kolay bir biçimde harçlığını gönderilebiliyor.

ÇOK TOPLAYANA HEDİYE;

Uzaktan Bayram harçlığı gönderme uzaktan Bayram harçlığı toplama teknolojisinde daha fazla kişiden ödeme alanlara hediye verilecek. Paycell’den yapılacak para transferleri için hediyelerin bitiş tarihi 31 Mayıs 2020 tarihine kadar sürecek.

Paycell mobil uygulama nerede indirilebilir? Apple Store ve Google Play üzerinden uygulama marketinde indirilebilecek.

Paycell nasıl kullanılacak? Uygulamaya giriş yapılacak para harçlık isteye tıklanır. Rehberinizdeki bir kişiden para isteyebilirsiniz. Herhangi bir talep olmadan da para transfer işlemi yapılabiliyor. Hediye kazanan kişiler ise Paysell çağrı merkezi tarafından  daha sonra bilgi verilecek. Transfer limitinde en az günlük 750 TL gönderim sağlanabilecek.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 12:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan inan
Kenan inan - 3 yıl Önce

31 gün çeken ayı hiçbir işyeri vermiyor kendi cebine atıyor takip edilmediginden agi bile vermiyo